Treść opublikowana przez luqash
-
Spoty Olsztyńskie
to sie wykosztowałeś Skrzypek ale furka hamuje jak zła pewnie co?
-
Spoty Olsztyńskie
bedzie pasować :good:a o gwizdek się nie martw bo zdejmiesz z niego kołnierz a jak będzie trzeba to i koszyk chroniący membrane bo w boczku masz przecież osłonę
-
Spoty Olsztyńskie
jesli moge Ci doradzić to kup zestaw woofery z tweeterami i zwrotnicą bo bez sensu jest założyć nowy głośnik do starego gwizdka ta marka jest bardzo dobra i ja bym szukał zestawu tej marki nawet używanego sprzętu do tego pomyśl o wygłuszeniu drzwi bo to poprawi jakość dżwięku i to znacząco a poza tym od tego powinno się zacząć pozdro
-
Spoty Olsztyńskie
też bym skorzystał ale z automatem troche strach ale atrakcja duża widze po zainteresowaniu tematem :> pozdro
-
Spoty Olsztyńskie
dzięki za spota tylko ta pogoda następnym razem będzie lepiej pozdro i do zobaczyska
-
Spoty Olsztyńskie
ja dzis bylem w tecso ale nikt mojego ie chciał wziąć
-
Spoty Olsztyńskie
pewnie wszyscy na spacerach przed obiadem są bo w Olsztynie piękna pogoda mróz i słońce extrapozdro
-
Spoty Olsztyńskie
A co robiliście? rozrząd, paski, rolki :>autko chodzi jak marzenie a do tego szybko się Paweł uwinął i promocja była została tylko klima do odgrzybienia i sezon może sie zacząć
-
[ALL] [ALL] PAWEŁ69 Olsztyn!
Polecam szczerze kolegę z forum PAWŁA69 który ma swoją siedzibę w Olsztynie przy ul.Metalowej za hurtownią kwiatów. Właśnie odebrałem swoją a4 od Niego po wymianie rozrządu, pasków rolek i jestem bardzo zadowolony z szybkie i fachowej obsługi. Kolega PAWEŁ69 dodatkowo przeprowadził diagnostykę auta i zwrócił uwagę na pewne rzeczy. Polecam nr tel na pw
-
Spoty Olsztyńskie
PAWEŁ69 dzięki wielkie autko chodzi super
-
Spoty Olsztyńskie
hallo co tu taka cisza? czyżby wszyscy picowali autka na spot do zobaczenia
-
Spoty Olsztyńskie
rozumiem że na spot w niedziele przyjeżdżamy z kierowcami
-
Spoty Olsztyńskie
dzięki zbychzz ja tez go znam ale myślałem że zajmuje się wyłącznie mechanikiem tu niespodzianka pozdro [br]Dopisany: 14 Luty 2009, 19:50_________________________________________________ spokojnie kolego
-
Spoty Olsztyńskie
zbychzz po czym wnosisz że Pawel69 moze ogarnąć ten temat?
-
Spoty Olsztyńskie
witam! koledzy i koleżanki znacie może jakiegoś magika z naszego regionu który zajmuje się kodowaniem kluczyków? u nas w mieście pewien pan w pewnym centrum handlowym zażyczył sobie 350 ziko za zwykły kluczyk i 500 za scyzoryk :gwizdanie: pozdro
-
Spoty Olsztyńskie
i po spocie :> tylko pododa do do następnego pozdrawiam i do zobaczenia
-
Spoty Olsztyńskie
Moniko muszę Ci powiedzieć, że na najbliższy spot moja żona chce się wybrać więc nie będziesz jedyną kobietą pozdrawiam i do zobaczenia ps. może mnie zabierze
-
Spoty Olsztyńskie
postaram się zameldować pozdro i do zobaczenia
-
[B5 ADR] Moja żabka :D Nowe zdjęcia na 4 stronie + 200 tyś...
zawias 1BE nie obniży komfortu a poprawi wygląd :>
-
[B5 ADR] Moja żabka :D Nowe zdjęcia na 4 stronie + 200 tyś...
ogólnie jest ok tylko te pokrowce a"la skórka zrób glebe i kołka 17 wrzuć
-
Spoty Olsztyńskie
kolego zbychzzz podj dokładny adres tego fachowca bo mam podobny problem i cene za usługę jeśli możes do zobaczenia
-
Spoty Olsztyńskie
Taktuś jak będę w Olsztynie to napewno sie zjawie:) pozdro
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
witam! moje autko w automacie spala w mieście 9,6 litra/100km przy teraźniejszych temperaturach (-5/+5 stopni) przy jeżdzie na odcinkach ok 5 km na których silnik nie osiągnie temeperatury i w sumie jest zimny jak ruszam i letni jak kończe jazdę na trasie nie przyszło mi sprawdzić pozdro koledzy
-
[ALL B5] Czy drzwi z 95-96 będą pasować do 98 ?????????
Panowie wszystko juz wiem :> moga pasować lub nie ze względu na to czy na drzwiach jest listwa na dole czy jej nie ma bo jak jej nie ma to nie ma też uchwytów na plastikowe spinki dlatego musze szukać dalej pozdro
-
Spoty Olsztyńskie
do Paweł69 nie mam jeszcze drzwi także poniedziałek odpada, jak będą drzwi to wpadne pozdro