Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Madas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Madas

  1. tak Nikuś zgadzam się :gwizdanie:
  2. Kuredu Ty to ale bezczelny jesteś
  3. no wiesz Ty co
  4. bo kto rano wstaje.. [br]Dopisany: 23 Kwiecień 2009, 23:42_________________________________________________temu bog piwo daje tak kto rano wstaje ten się gówno wyśpi
  5. to wczesna pora Adas
  6. aaa no to oczywiście że trza się zgadać na wypadzik .... spadam spać powoli bo skoro świt trza wstać ok 10 godz
  7. hmmm... jajo? jak Ty się odzywasz do starszego
  8. droga jest spoko ....czemu wcześniej nie dałeś znać byśmy kręgle zorganizowali :naughty:
  9. Trzeniu jesteś już w naszej bandzie
  10. bardzo ładny paździoch ..... wpadnij do Poznania na prezentacje
  11. siemka ja już w chwirce dzięki wielkie chłopaki za przemiłe towarzystwo Trzeniu jestesś spoko gość
  12. pytałem i nie da rady bo mam pełny samochód cześć Adaśko
  13. KRĘGLE I BILARD DZISIAJ O GODZ 19.00 W PLAZA AL.SOLIDARNOŚCI ....!!![br]Dopisany: 23 Kwiecień 2009, 17:26_________________________________________________obecność obowiązkowa ... Trzenisław poinformowany
  14. tak, spotykamy się o 19.00 w Plazie
  15. ok ... spadam do pracy coś porobić
  16. ok..... ale czy Trzeniek o tym wie bo nikt nie pisze czy ma z nim kontakt ......
  17. jak coś to zadzwonie .... trzymajcie się chłopaki
  18. a może bilard? może bym wpadł w końcu :gwizdanie: tzn bilard też naturalnie ... zawsze gramy w to i w to .... wpadnij ...tylko jutro niech ktoś to ogarnie co i jak ...napisze dużymi litermami pogrubionym tekstem !!!
  19. narka Wojtek
  20. dacie radę .... co z jutrzejszym dniem ...idziemy z Trzeniem na te kręgle ?? kto ma z nim kontakt ??
  21. no dzisiaj dzień był znowu intensywny .... do tego w drodze powrotnej z pod Gorzowa złapał nas ogromy deszcz .... a droga wyglądała niczym jeziorko, tylko plaży brak i fajnych laseczek ....w sumie może laseczki były ale ciemno jak dupce i nie widziałem ...zasłaniał mi zagłówek Kuredowy, kolor jasny...... do tego strasznie raziły stopy Mercedesa klasy A i koleszka kierowca naszego pojazdu strasznie był zły .... dodam jeszcze fakt że kupiłem CB i raz tylko użyłem ...teraz posiada je mr M i mam nadzieję że się przyda ..... ale proszę o zwrot tak poza tym :gwizdanie: ...... teraz powoli to będę się kładł spać bo oczka mnie swędzą ....myślę że to albo ze zmęczenia albo z powodu alergii :myśli:..... muszę to przemyśleć w spokoju ..... przed snem sobie pomarzę o czym bądź też o kimś aaaaaaa fajne z Was chłopaki i dziewczyny
  22. jechałem dzisiaj z koleszkom Kuredu 260 km/h a w drodze powrotnej ok 180-200 w deszczu i przyznam że jestem kompletnie zaskoczony tymi "leżakami" - rewelacyjnie się spisują i zastanawiam się po co dałem za swoje 2000 zl jak za identyko leżaki dałbym 1400 zl ..... ale na przyszłość na pewno kupię właśnie takie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.