no dzisiaj dzień był znowu intensywny .... do tego w drodze powrotnej z pod Gorzowa złapał nas ogromy deszcz .... a droga wyglądała niczym jeziorko, tylko plaży brak i fajnych laseczek ....w sumie może laseczki były ale ciemno jak dupce i nie widziałem ...zasłaniał mi zagłówek Kuredowy, kolor jasny...... do tego strasznie raziły stopy Mercedesa klasy A i koleszka kierowca naszego pojazdu strasznie był zły .... dodam jeszcze fakt że kupiłem CB i raz tylko użyłem ...teraz posiada je mr M i mam nadzieję że się przyda ..... ale proszę o zwrot tak poza tym :gwizdanie: ...... teraz powoli to będę się kładł spać bo oczka mnie swędzą ....myślę że to albo ze zmęczenia albo z powodu alergii :myśli:..... muszę to przemyśleć w spokoju ..... przed snem sobie pomarzę o czym bądź też o kimś aaaaaaa fajne z Was chłopaki i dziewczyny