Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

romator

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. romator odpowiedział(a) na pre_pl temat w Lifestyle i Hydepark
    Zakupiona i rejestrowana byla w maju samochod mialem okolo 5 miesiecy
  2. romator odpowiedział(a) na pre_pl temat w Lifestyle i Hydepark
    Witam !!! W nocy z 12 na 13 pażdziernika 2008 skradziono mi A4 kombi kolor szary 1.9 tdi 131km na numerach WPN 63XX postaram sie znalezc jakies zdjecia i je wrzucic [br]Dopisany: 15 Październik 2008, 14:36_________________________________________________Auto skradziono mi w Gdansku - Żabiance na ul. Orłowskiej 9 [br]Dopisany: 15 Październik 2008, 14:37_________________________________________________Oto Fotki autka
  3. a wiec mechanicy znalezli taki gruby przewod z dziura (mozna bylo wlozyc tam palec) dzis zakupilem ta czesc zostala ona wymieniona i wszystko juz w porzadku samochod chodzi tak jak trzeba dziekuje za pomoc temat uwazam za zamkniety
  4. to przewod podcisnieniowy a jesli chodzi o fotke to pozniej postaram sie ja wrzucic
  5. na lewo od pokrywy silnika jest jakis zaworek podcisnieniowy czy jakos tak i od tego ten przewod byl zmieniony dlugosci 50cm mam nadzieje ze chociaz troche lepiej to wytlumaczylem
  6. na razie samochodzik jest u znajomych mechanikow i dopiero wieczorkiem do nich podjade i im powiem wiem ze jeszcze jakis przewodzik mi zmienili ktory dochodzil do jakiegos zaworku ale nic to nie pomoglo.... [br]Dopisany: 29 Lipiec 2008, 13:16 _________________________________________________aha zapomnialem jeszcze dodac ze byl jakis blad 17964 ale co to jest to nie wiem bo laik jestem jesli chodzi o mechanike samochodowa
  7. Witam!mam problem 3dni podczas jazdy nagle moja Audianka 1.9 TDI 131ps stracila moc z rur wydobywa sie czarny dym do tego przy dodawaniu gazu tak jakby jakies powietrze wlatywalo z klimy i zaczynaja sie takie krotkotrwale drgania silnika i tak na kazdym biegu przy dodawaniu gazu Boje sie nia jezdzic zeby jeszcze bardziej nie ''polepszyc'' sprawy . Pojechalem do mechanika podlaczyl pod kompa wykazalo blad 17664 cos z podcisnieniem ale wykasowal mi blad i komputer nie wykazuje zadnych bledow. Powiedzial mi ze to moze byc zle paliwo(tankowalem na Orlenie bo na takich mniejszych prywatnych stacjach nie tankuje).Nie wiem co jest . Jezli ktos mial podobny problem albo mniej wiecej wie co moze byc to prosilbym o pomoc... Pozdrawiam
  8. Witam wszystkich milosnikow audi A4

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.