Treść opublikowana przez krzychu
-
[B5 ADR] Żarówki LED
Hejka mam pytanie co myślicie o zastosowaniu w naszych żarówek LED i jak sie to ma do kierunkowskazów, czy przekaznik nie bedzie fiksował od niskiego poboru prądu żarówek
-
[B5 ADR] klapa powietrza
czesc Mam pytanie czy ktoś wie jaką pelni funkcje klapka ,która sie znajduje pod filtrem pyłkowym ale nad klapą recyrkulacji bo wciskałem różne opcje na klimatroniku i ona ani drgnie
-
[B5 ADR] Drgania smaochodu przy hamowaniu z prędkości 120 i wiecej
a może masz wahacze już padniete i są drgania bo jest luz na gałkach
-
[B5 ADP] 15.5 Silnik jest zapetlony???
Spedyt Musze cie zmartwić bo jak miałeś 15.7 to klapa czasem sie blokowała a teraz przy 15.5 to masz ciągłą blokade tej klapy P.S u mnie nad klapą recyrkulacji jest jeszcze jedna klapka , i to ona mi sie wydaje klapą powietrza tylko nie wiem jaką ona pełni role , co trzeba wcisnąć na panelu klimatronika aby ona zmieniła swoje połozenie
-
[B5 ADP] 15.5 Silnik jest zapetlony???
klapa od recyrkulacji jest ponizej klapy powietrza i dziala bez zarzutu
-
[B5 ADP] 15.5 Silnik jest zapetlony???
no dobra a jakią ona pełni role?
-
[B5 ADP] 15.5 Silnik jest zapetlony???
witam u mnie wychodzi raz 15.7 a raz 15.5 klapa powietrza,czasem blokowana lub ciagla blokada. Czy móglby mi ktos powiedziec gdzie ta klapa sie znajduje i jakie ma zadanie ? bo sprawdzalem różne opcje ogrzewania i chłodzenia i wszystko jest O.K
-
[B5 ADR] problem z temperaturą 1.8 ADR
czesc klubowicze chcialem sie poradzić bo nie wiem czy tak ma być , czy cos jest nie tak .mianowicie jak wyjezdzam rano do pracy przy temp.otoczenia 20*C to musze przejechac ok. 15km żeby temperatura silnika osiągneła 90*C i po tym czasie temperatura na desce trzyma sie twardo 90*C.Na klimatroniku na kanale 51 temp. 83-102 zalerzy od trasy .Dodam że termostat orginal sprawdzany na gazie w gotujacej sie wodzie. Mialem wczesniej zalozonego Wahlera,to temp. 90*C mialem po przejechaniu ok 7km.ale po dwóch postojach na swiatlach w Krakowie na budziku mialem 110*C i gotowalo plyn w zbiorniku wyruwnawczym.Teraz na orginalnym termostacie przy temp.90*C i po postoju 30 min.temp.podnosi sie na desce do ok 105*C na klimatroniku 112 wlancza sie dodatkowy wentylator klimy i utrzymuje sie na desce ok 105*C nastepnie po przejechaniu ok.3 km.temp. wraca do 90*C. Sory ze tak namieszalem, prosze o porade czy to normalne w czy cos jest nie tak
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć witam. Dzieki wam dowiedzialem sie sporo o swoim i mam nadzieje ze w razie problemów moge liczyć na porady.