Treść opublikowana przez porter
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
było dzisiaj zaje..iście ,pozdrowionka dla Panów z klubu Ho :hi:ndy
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
to nie myśl :mysli:od tego są inni :>
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Panowie kto jutro będzie??????
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
WICHAJSTER masz rację jakaś rodzynka by się przydała
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Wojciech a TY byłeś? jechałem do tego Chybia a w końcu wylądowałem w ZAmorskim czy jakoś tak
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja bardzo też [br]Dopisany: 26 Listopad 2008, 21:01_________________________________________________niech ta nowa twarz się ujawni nie
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- [B6 AWX] W którym miejscu jest termostat ?
Podziękował serdecznie,myślę że można zamknąć- [B6 AWX] W którym miejscu jest termostat ?
Witam chciałem się dowiedzieć gdzie znajduje się termostat w mojej niuni i czy mógł bym go wymienić sam?- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Proton miłego ładowania jutro,naładuj się na środe- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no niema sensu- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
patrzyłem na termostaty za 40 dychy już jest wypas,niewiem po ile w aso- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
narazie SERDECZNE DZIĘKI Proton- [B6 AWX] Wskaźnik temperatury
Panowie zwagovałem samochodzik i wyszło na to że termostat jest walnięty- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Proton nasz kolega się już wypowiedział awx- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Proton niezapomnij tego vaga- [B6 AWX] Wskaźnik temperatury
a jak długo mogę na tym jeżdzić i czy coś się dzieje,bo dopiero we środe diagnoza?- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Proton ja bede potrzebował vaga na środe bo mam ten problem z temp.jak dasz radę to zabierz ze sobą,please- [B6 AWX] Wskaźnik temperatury
przedział mam od 90 do 60- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
to się bardzo cieszę :good:załatw sobie wolne to pogadamy.Niepisze więcej bo zachwile Martinek coś wymyśli- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
korwa na 100- [B6 AWX] Wskaźnik temperatury
a ile co kosztuje??- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no dokładnie :>[br]Dopisany: 14 Listopad 2008, 21:10_________________________________________________aha Proton już chyba śpi bo jutro walenie w kotlicho-zgadłem??- [B6 AWX] oświetlenie
Narazie dzięki Letallec ,chycę się za to na przyszły tydzień,jak Byś dał radę to napisz ile wszystkie części Cię wyniosły,ja jeszcze napewno bede pytał bo z takiej elektryki jestem jan - [B6 AWX] W którym miejscu jest termostat ?