Treść opublikowana przez porter
-
[ALL B6] Zestaw do załatania opony
Serdeczne DZięki Panowie :notworthy:za podpowiedzi
-
[ALL B6] Zestaw do załatania opony
a mam jeszcze takie pytanko którędy się tą piane wlewa i czy trzeba coś odczekać???
-
[ALL] Działanie CB na mrozie - problemy z modulacją
no ja dzisiaj znowu miałem problemy a stało tylko 8 godzin
-
[ALL B6] Zestaw do załatania opony
Witam potrzebuję krótką instrukcje obsługi tego zestawu do koła zamiast zapasu,ile tej piany trzeba wlać do koła,ponieważ ja mam wszystko zamazane i nic nie da się odczytać .Z góry dzięki
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Słodki ale się bawiło towarzystwo w Sylwestra -NIE
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
niedałem rady ale napewno się zjawię na przyszły tydzień jak znów się coś niepopepo[br]Dopisany: 08 Styczeń 2009, 22:45_________________________________________________u mnie -17
-
[ALL] Działanie CB na mrozie - problemy z modulacją
no ja mam Unidena 520 xl i antene hustler tą metrówke
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Słodki masz dla mnie te nalepki ???
-
[ALL] Działanie CB na mrozie - problemy z modulacją
Witam chciałem zapytać czy radyjko jak stoi całą noc na mrozie czy możliwe jest jakieś rozstrojenie,bo zauważyłem że ostatnio mam problemy z modulacją?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no ja raczej też
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Dobre
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Słodki zabież dla mnie jak będziesz następnym razem-naklejkę,bo Wojtek pewnie zapomni :evil:dzięki- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
holera to hyba bede,pozatym niechce dostać kropki :decayed:może być ciekawie- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
mnie niestety niebędzie- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Wojtek sie nieodzywa bo jest dumny : .........z imienia małego :>- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
fajne zdjęcia ,bosisko tam jest na 2- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
nieeeeeeeeee- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Będą foty będą foty, ha ha ha- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
IGOR mały SUPER,Proton było nas chyba 10,Ci co wcześniej pojechali niezałapali sie na wyżżżerkę- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
twarda sztuka z Niego,Igor będziesz?-z małym?- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
MARTINES a bedziesz na pewno- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no bede bede- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
postaram się być- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no Igor myślałem już że po *Tobie,zjaw się we środe - Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu