Treść opublikowana przez porter
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam ja się zjawię z ekipą z Bielska jeśli oczywiście się wybiorą
-
jak zlutować końcówke do cb
serdeczne dzięki kolego pozdrowionka z żywca
-
jak zlutować końcówke do cb
panowie potrzebuję schemat jak zlutować tą końcóweczkę od radia cb do gniazdka zapalniczki który kabel ma iść gdzie
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja niedam dziś rade
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
cześć pany nareszcie sie ktoś odezwał jeżeli o mnie chodzi to jestem za pomysłem protona
-
jaka antena?
no właśnie chodzi mi to po głowie pozdrowionka
-
jaka antena?
no dzięki za podpowiedzi tego hustlerka właśnie mam w zestawie ale tu w górach się troche niesprawdza
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
zmiękczenie od czego
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
xandmar co to jest kufta??????
-
jaka antena?
cześć czy mogł by mi ktoś doradzić jaką antene kupić do radia uniden 520xl
-
[ALL] Zapasówka w sprayu
chłopy ile tej piany trzeba wpieprzyć do koła
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
bardzo fajna ekipa :good:samy bycory nie??
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
bardzo dobra pora, jestem za
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
trzeba zobaczyć mapkę na sobote bo w piątek niedam rady
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
panowie w sobotę oczywiście przyszłą jest rajd może się tam gdzieś spotkamy i co wy na to????/
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
powitać,Marcinku kiedy te foty?????
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ja też się bardzo cieszę że WAS poznałem.Serdeczne pozdrowionka,do zaś
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Witam PANOWIE i co z tą środą
-
[B6 Sedan] Tylne lampy LED - fotostory
zrobione serdeczne dziękasy pozdrowionka
-
[B6 AWX]tylnia żarówka
zobacze narazie dzięki
-
[B6 AWX]tylnia żarówka
panowie jak się wymienia żarówki tylnie stopu w b6
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja się pisze na środe [br]Dopisany: 22 Sierpień 2008, 14:08 _________________________________________________Aha a w którym miejscu na parkingu???
-
[B6 AWX] esp
witam, czy ktoś jest mi w stanie wyjaśnić czy przy włączonym esp silnik jest w jakimś stopniu obciążony,i czy muszę jeżdzić cały czas na włączonym esp?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
cześć jak temat jest nadal aktualny to pojawię się w następną środę bo wczoraj miałem chorą nockę. pozdrowionka dla wszystkich nara.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
kiedy następny spocik i gdzie