Treść opublikowana przez porter
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
-Wojtek
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Mistrze to kto dzisiaj przybędzie-Xandamar : masz jeszcze ramki
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
te,te
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja jestem z oczkowa-przepraszam z Żywca-Oczkowa a CZaniec jest niedaleko mojego miasta
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
nie klnę to moja normalka
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ale k**wa śmieszne Stach napisz numer tel. na pv to zadzwonie i pojedziemy razem na spota
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Wojtek będziesz we środe bo musisz mi coś posłuchać
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Witajcie ściemniacze,co tam słychać w szerokim,bede we środe :naughty:widze że jakiś nowy kolega dołączył z mojej okolicy
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Witam Pany,jeśli chodzi o mnie to mnie zapierdoliło-oczywiście śniegiem :decayed:pozatym mam 2 zmiane postaram się być na przyszły tydzień. P.s-Wojtek dzięki za pamięć
-
[B6 AWX] Czym wyczyścić welurową tapicerkę ?
no właśnie,o to mi chodziło
-
[B6 AWX] Czym wyczyścić welurową tapicerkę ?
no dokładnie jak już robic to pożądnie
-
[B6 AWX] Czym wyczyścić welurową tapicerkę ?
a niezostanie jakaś biała plamka po tym vanishu,bo ja mam jasno szarą tapicerkę?
-
[B6 AWX] Czym wyczyścić welurową tapicerkę ?
Gall a ile takie pranie kosztuje?
-
[B6 AWX] Czym wyczyścić welurową tapicerkę ?
Witam-Panowie potrzebuję pomocy,chciałem się dowiedzieć czym wyczyścić welurową tapicerkę,bo mam plamy na siedzeniach po herbacie i po kawie i wygląda to jak 7 nieszczęść .Jeżeli ktoś wie o jakimś cudownym preparacie to proszę odpiszcie.Z góry serdeczne dzięki.p.s i gdzie mogę dostać taki środek?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Cholera mnie niebędzie-wiem najwięcej się ugadał-pierwszego go niema,ale h*j,co się odwlecze to nieuciecze
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
masz rację Dawid,ja Xandmara to jeszcze tylko przez mgłe pamiętam
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Słodki poślij mi numer konta to Ci przeleje kase za naklejke
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
każdy śpi w swoim aucie,bo to spot 3 dniowy
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no każdy stawia
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
w tej zajebanej piwnicy było chyba -10,ale na przyszły raz WICHAJSTER stawia wszystkim piwko na górze,tak że trzeba być a napewno będzie gorąco
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no ja też
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:gwizdanie:[br]Dopisany: 13 Styczeń 2009, 22:05_________________________________________________Słodki zabierz dla mnie wiesz co
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja będe na to drugie 50%
-
[ALL] Działanie CB na mrozie - problemy z modulacją
no właśnie sprawdzałem ,mam taką samą zestroiłem i narazie działa ,jeśli chodzi o antenę to wolałbym na magnez
-
[ALL] Działanie CB na mrozie - problemy z modulacją
wygląda na to że antena siada,jaką by można było włożyć antenkę żeby wytrzymała dłużej bo tą mam dopiero 3 miesiące ??