Treść opublikowana przez porter
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Hallo,Puk,Puk,co tak cicho,zmęczeni jesteście po spocie
-
[B6 AWX] Wskaźnik temperatury
dobra moi kochani koledzy sprawdzę to ,dam znać dzięki za podpowiedzi
-
[B6 AWX] oświetlenie
no tylko że Kuba miał już kabel w środku a ja wogóle tego kabla niemam i niewiem jak go tam włożyć
-
[B6 AWX] Wskaźnik temperatury
mogę to sprawdzić vagiem?
-
[B6 AWX] oświetlenie
Panowie potrzebuję jakiś prospekt montażu oświetlenia nawiewów i klamek w moim audi,jakie częsci są potrzebne i jak to rozmontować?
-
[B6 AWX] Wskaźnik temperatury
jak stoję gdzieś na górce to to temp spada
-
[B6 AWX] Wskaźnik temperatury
Witam mam problem z moim wskażnikiem od temperatury,wskazówka raz opada raz się podnosi,zaznaczam że płynu jest prawidłowa ilość,napiszcie czy jest zepsuty czy to jest prawidłowa reakcja?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Proton no brakuje tego jednego zdjęcia [br]Dopisany: 13 Listopad 2008, 16:12_________________________________________________Igor kiedy będziesz????????????????????????????
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no no robił to z bardzo dużym poświęceniem
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
chłopy ale żeście niecierpliwe
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Martin chcesz sie dołożyć czy co
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Wojciech tam Ci pykłem priwate z numerem do mnie,będziemy w kontakcie
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
wstawi,postara się-nie? :>
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
jestem o 18 pod sarenką :>[br]Dopisany: 11 Listopad 2008, 23:00_________________________________________________aha Kuba pogadamy jutro
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
cieszę się ,no przydało by się coś dolać na zime i zobaczymy[br]Dopisany: 11 Listopad 2008, 11:34_________________________________________________Kuba36 poślij mi na PV numer tel.do Ciebie potrzebuje się cos zapytać
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja będe napewno ,Proton jak tam paliwo?
-
[B6 AWX] s-line
no to będe musiał popatrzyć na ceny i wybrać coś konkretnego
-
[B6 AWX] s-line
ale z b6 też pasuje??
-
[B6 AWX] niedomykające się szyby
niemam takiej opcji
-
[B6 AWX] s-line
no właśnie słyszałem że przerąbane z tą wymianą,trzeba będzie zlecić komplom
-
[B6 AWX] s-line
DZIĘki serdeczne chłopaki za podpowiedz ,acha a gdzie mogę takie zawieszenie dostać?[br]Dopisany: 07 Listopad 2008, 23:29_________________________________________________koledzy jak ktoś będzie wiedział coś na ten temat to proszę poślijcie linka z góry dziękuję
-
[B6 AWX] s-line
Panowie czy będzie pasować do mojego AUDI zawieszenie z s-line ,i za ile takie zawieszenie mogę dostać
-
[B6 AWX] niedomykające się szyby
Witam mam problem z szybami,po dojechaniu na miejsce mam zamknięte szyby,zamykam samochód i po chwili szyby same się otwierają do połowy,proszę o odp.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Dawido nie 0,5 tylko 0,75 zabrakło Ci jednej litereczki :>
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Kub azobaczymy ile nas będzie na przyszły tydzień to dzień wcześniej się zgadamy :wink4:Proton widze że się niemożesz dogadać :>