-
Spoty wrocławskie
no to poszczekasz sobie godzinkę sam bo wszyscy zbierają sie o 18
-
Spoty wrocławskie
zawsze ktoś jest ja będę na 99% ;]
-
Spoty wrocławskie
zapraszam napewno ktoś będzie ;]
-
Spoty wrocławskie
jakie to szczęście ze nie wykryło błędu mojej głowy:D ps: Dzięki;]
-
Spoty wrocławskie
standardowo raz w tygodniu jest spocik i wypada on w niedziele czyli ustawowo dzień wolny od pracy (dla większości )
-
Spoty wrocławskie
JA też będe ;]
-
AUDI S4 SID
co tu powiedzieć auto piękne jak będziesz we wrocku to daj znać pracuje 200m od jetronika i naprawdę chciał bym go zobaczyć ;]
-
[ALL B5] Wymiana żarówki - podświetlenie popielniczki
zapewne jest to samo ale możesz zerknąć i jak coś będzie sie różniło to napiszesz ;]
-
[ALL B5] Wymiana żarówki - podświetlenie popielniczki
musisz naciągnąć ja troche ( kręcąc tymi zębatkami) i dopieto wcisnąć popielniczke
-
[ALL B5] Wymiana żarówki - podświetlenie popielniczki
ja założyłem diodę białą i w nocy jak otwieram popielniczke to mam podświetlone pod popielniczką
-
[B5 ADR] Oświetlenie tylnich słupków
aha dzięki juz wiem dlaczego nie ciągnęło mnie tam no to zostają poszukiwania z innych źródeł ;]
-
[B5 ADR] Oświetlenie tylnich słupków
oki dzięki wielkie ja juz 3 miesiące wybieram sie do ASO po pracy ale nigdy juz mi sie nie chce :gwizdanie: i totalnie nie po drodze pod Bielany wrocławskie;]
-
[B5 ADR] Oświetlenie tylnich słupków
kopeckk jak możesz to napisz ile one kosztują w ASO bo mi tam trochę nie podrodze, a też bym chciał je mieć ;] z góry dzięki
-
GŁOGÓW też żyje
" wizdanie:mistrzów długiej prostej pozdrawia pierwszy zakręt " :gwizdanie:
-
Spoty wrocławskie
jeszcze tylko zderzak, lampy i ten fiacik będzie wyglądał prawie jak"Ałdi":D
christ-off
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta