-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Piotrek czy będzie ktoś kto skasuje inspekcję?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Cześć Wam wszystkim. No to o której dzisiaj to małe spotkanko ??
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
może i dla mnie znalazło by sie jakieś miejsce na OBI ?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Też mam błąd poduszki pow. to by sie usunęło.
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Witam serdecznie wszystkich ziomali. Mam zamiar sie zameldować we wskazanym miejscu tylko mogę sie spóźnic. Gdzie Was potem szukać?
-
Spocik w Wieluniu
Pogoda super samochody też - pozdrawienia dla wszystkich klubowiczów z Wielunia
-
[ALL B5] Czerwona kusicielka heheh...
Też mam czerwoną rocznik 00 w kombi ze srebrnymi dodatkami.Jestem bardzo zapracowany i nawet nie mam czasu zrobić parę fotek.Jestem bardzo zadowolony. Jak zrobię parę zdjęć to się pochwalę.
-
Świeci kontrolka Air Bag
Witam serdecznie wszystkich klubowiczów.Od nie dawna jestem właścicielem A4 AVG 110 PS i jestem zielony.Świeci AIR BAG już tak kupiłem.Szuka porady mieszkam w Częstochowie, może ktoś mi pomoże.Z góry dziękuję.[br]Dopisany: 17 Sierpień 2008, 23:56 _________________________________________________Czytałem wiele na tym forum tylko Vag może pomóc.Czy znajdzie się ktoś z Częstochowy lub okolic co może usunąć ten błąd?
-
Z Gammy na Koncert
Wielkie dzięki Ty jeśli sie nie myle zmieniałeś te radyjka jak możesz wiecej szczegułów to bym był bardzo wdzięczny Pozdrawiam
-
Z Gammy na Koncert
Witam serdecznie od nie dawna mam Avanta Combi 2000 r AVG i chciałbym zmienić Gamme na Koncerta.Nie wiem czy jest to możliwe i czy to radio bedzie działało.Chciałbym na starość posłuchać CD a nie muzyki z kaset.Z góry dziękuję za pomoc.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
[ Częstochowa ] witam wszystkich
generał
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta