generał

O generał

Osiągnięcia generał

Reputacja

1. Cześć Wam wszystkim. No to o której dzisiaj to małe spotkanko ??
  2. może i dla mnie znalazło by sie jakieś miejsce na OBI ?
  3. Witam serdecznie wszystkich ziomali. Mam zamiar sie zameldować we wskazanym miejscu tylko mogę sie spóźnic. Gdzie Was potem szukać?
  4. generał

Spocik w Wieluniu

Pogoda super samochody też - pozdrawienia dla wszystkich klubowiczów z Wielunia
  5. Też mam czerwoną rocznik 00 w kombi ze srebrnymi dodatkami.Jestem bardzo zapracowany i nawet nie mam czasu zrobić parę fotek.Jestem bardzo zadowolony. Jak zrobię parę zdjęć to się pochwalę.
  6. generał

Świeci kontrolka Air Bag

Witam serdecznie wszystkich klubowiczów.Od nie dawna jestem właścicielem A4 AVG 110 PS i jestem zielony.Świeci AIR BAG już tak kupiłem.Szuka porady mieszkam w Częstochowie, może ktoś mi pomoże.Z góry dziękuję.[br]Dopisany: 17 Sierpień 2008, 23:56 _________________________________________________Czytałem wiele na tym forum tylko Vag może pomóc.Czy znajdzie się ktoś z Częstochowy lub okolic co może usunąć ten błąd?
  7. Wielkie dzięki Ty jeśli sie nie myle zmieniałeś te radyjka jak możesz wiecej szczegułów to bym był bardzo wdzięczny Pozdrawiam
  8. Witam serdecznie od nie dawna mam Avanta Combi 2000 r AVG i chciałbym zmienić Gamme na Koncerta.Nie wiem czy jest to możliwe i czy to radio bedzie działało.Chciałbym na starość posłuchać CD a nie muzyki z kaset.Z góry dziękuję za pomoc.
  9. [ Częstochowa ] witam wszystkich