-
[ALL B5] Szyba się sama otwiera
A może sprawdź w momencie kiedy podnosisz szybę, czy nie ma oporu W szybach są czujniki zabezpieczające przed przytrzaśnięciem np palców... W momencie oporu szyba zatrzymuje się a potem otwiera Miałem taki problem i przesmarowanie układu naprawiło problem...
-
[B5 AVV] Długo świecąca się kontrolka AIRBAG
Tak zgadza się przekreciłem a nawet podjechalem kawalek bez licznika... Dziekuje za porade!!![br]Dopisany: 26 Sierpień 2009, 14:33_________________________________________________Kabelek działa! Usunięcie błędu kablem okazało się słusznym rozwiązaniem... Dziękuje
-
[B5 AVV] Długo świecąca się kontrolka AIRBAG
Witam serdecznie wszystkich! Mój problem polega na tym, że po wymianie głośniczka który ostrzega o włączonych światłach zauważyłem że kontrolka airbag gaśnie teraz po około jednej minucie... Cała wymiana wyglądała tak... Przy wyjętym akumulatorze starannie odkręciłem zegary i odczepiłem z taśm. Cała wymiana przebiegła szybko i sprawnie... Lecz po włożeniu zegarów juz z akumulatorem wszystkie kontrolki zapalaja się tak jak powinny i po chwili gasną, lecz kontrolka airbag gaśnie dopiero po jakimś czasie... Czy tą usterkę będzie można usunąć tylko kablem jeżeli tak to czy VAG USB KKL line (2 linie K) we wtyku OBD2 będzie odpowiedni który wczoraj zakupiłem... Serdecznie Dziękuje za odpowiedź
-
[ALL B5] dodatkowe światło stop, świeci cay czas przy właczonych mijania
No wlasnie chyba bedzie trzeba odwiedzic elektryka ;/ u mnie jest tak ze po nacisnieciu stopu swiatla kolo kierunkowskazów normalnie sie zapalaja a na gorze za szyba poprostu jasnieje... ;/ denerwuje mnie to strasznie i chyba jest niebezpieczne dla innych kierowców [br]Dopisany: 15 Sierpień 2008, 15:06 _________________________________________________No i problem rozwiązany Po prostu w gnieździe stop i mijania siedziała żarówka jedno rdzeniowa
-
[B5 AFN] Sygnał nie wyłączonych świateł przy otwarciu drzwi ale gdy silnik pracuje.
Dziwna sprawa... Ale powiem ze wygodna nawet...ostrzega nas przed otwartymi drzwiami
-
[ALL B5] dodatkowe światło stop, świeci cay czas przy właczonych mijania
Witam serdecznie wszystkich!!! Czy możecie mi powiedzieć czy w waszych A4kach światło stop pali się nieustannie??? Chodzi mi o światło które jest za szybą nad bagażnikiem... U mnie problem polega na tym że światło stop pali się ciągle przy włączonych światłach mijania a gdy wciskam pedał hamulca jasność światła wzrasta... Zaciekawił mnie ten problem gdy już kilka osób na drodze zwróciło mi uwagę że jadę na hamulcu Proszę mi powiedzieć czy tak powinno być??? :| Czy wasze Czwóreczki tez tak mają?? * stosuj prosze wlasciwy prefix [Musashi]
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich posiadaczy wspaniałego autka a4 które również zakupiłem
pldiego
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta