-
[A4 B6, 3,0 V6]Pytanie do użytkowników
A motor 2,4 litra był montowany w b6 w wersji z 6-biegową skrzynią manualną?
-
[A4 B6, 3,0 V6]Pytanie do użytkowników
Jak na mój styl jazdy to nie wiem czy turbo długo by wytrzymało.....
-
[A4 B6, 3,0 V6]Pytanie do użytkowników
Spalanie stawiam na drugim miejscu zaraz po benzynie 95. Takie kryteria sobie ustaliłem przy wyborze auta.
-
[A4 B6, 3,0 V6]Pytanie do użytkowników
Na razie tylko szukam odpowiedniego silnika. Jeśli pali 95 to ok. A jeżeli 98 to już się trzeba głębiej zastanowić bo jak wiadomo 95 to zawsze taniej. A do diesli jakoś nie mam przekonania przez turbinę. Może zmienie poglądy ale benzyna wydaje mi się lepszym rozwiązaniem.
-
[A4 B6, 3,0 V6]Pytanie do użytkowników
A dla wersji europejskich co jest zalecane? Może mógłbyś mi podać jakąś stronkę z tymi informacjami.
-
[A4 B6, 3,0 V6]Pytanie do użytkowników
A na 95 nie pociągnie?
-
[A4 B6, 3,0 V6]Pytanie do użytkowników
Witam wszystkich użytkowników b6 z silnikiem 3 litrowym. Chciałbym się was zapytać jakie paliwo należy lać do baku tej wersji? Wystarczy 95 czy może trzeba 98 oktanów?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć. Witam wszystkich użytkowników forum, którzy są jednocześnie bardziej doświadczeni w oooo niż ja. Obecnie szukam b6
pawel_p_19
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta