-
[B7 BKN] MOJA AUDICZKA 3.0 tdi S-line ABT
Nie każdemu musi się podobać kolego ważne że mi pasuję ale przy okazji oblukałem twojego DTM i muszę powiedzieć że to raczej ty powinieneś zmienić dużo rzeczy zrobiłeś z pięknej wersji jaką jest DTM maksymalną wieś ogólnie mam wrażenie jak byś dopiero co przesiadł się z golfa 2 i zabrałeś ze sobą gadżety do audi życzę udanych modów
-
[B7 BKN] MOJA AUDICZKA 3.0 tdi S-line ABT
No Bardzo dziękuje za miłe słowo, żałuje tylko że nie mogłem zobaczyć twojego bo wygląda na prawdziwą perełkę
-
[B7 BKN] MOJA AUDICZKA 3.0 tdi S-line ABT
No niestety narazie nie planuje go zmieniać przyzwyczaiłem się do niego
-
[B7 BKN] MOJA AUDICZKA 3.0 tdi S-line ABT
a jaka temp silnika przy nakręcaniu Video? Temepraturka była prawie 90 C nigdy na zimnym nie daje [br]Dopisany: 15 Luty 2011, 17:30_________________________________________________ Bardzo chętnie wpadnę w któraś niedziele do was bo i tak bardzo często jestem we wro
-
[ALL B7] BPW Czarny S-Line Quattro
Jak dla mnie auto rewelacja słuszny wybór
-
[B7 BKN] MOJA AUDICZKA 3.0 tdi S-line ABT
Dodany filmik z przyspieszenia
-
Zamienniki listw drzwiowych S4 S LINE
Wiem ze w UK są one bardzo drogie więc jest nawet swego rodzaju interes na tym bo się sam tym interesowałem niestety tyle sztuk to sam chciałbym mieć
-
[ALL S4 B7] Co tutaj można by było zrobić? : zdjęcia
"Słuchaj ja w całym samochodzie mam napisane S4(nawet w głupiej książce serwisowej),więc nie wydaje mi się ,że ktoś przerobił na S4 ze zwykłej A4.Kupiłem go takiego jak jest teraz." Czy to nie są twoje słowa kolego sam się upierałeś że masz S4 a później twierdzisz ze pisałeś ze to S-linie S-linie a S4 to nie to samo!!
-
Błąd intake manifold flap motor, jedna z przyczyn - rozwiazanie
Witam panowie mam ten sam problem co wy rozebrałem wszystko wyciągnąłem to ustrojstwo i nie wiem co dalej faktycznie jest delikatny luz ale jak się do tego zabrać jak to najlepiej zrobić bardzo proszę o pomoc.Pozdrawiam
-
[ALL S4 B7] Co tutaj można by było zrobić? : zdjęcia
Kolego odnośnie auto to S4 to na pewno nie jest
-
Zamienniki listw drzwiowych S4 S LINE
Panowie aż tak drogie nie są trzeba tylko dobrze poszukać jakiś czas temu miałem styczność z takim listwami u mojego lokalnego handlarza audi :)i sprzedawał ori po 400zł
-
[B7 BKN] MOJA AUDICZKA 3.0 tdi S-line ABT
Panowie a jak sprawdzić czy auto miało oryginalnie zew. pakiet s-linie w tabliczce mam wbite E4J wiem że tyczy się to s-line ale konkretnie czego
-
[B7 BKN] MOJA AUDICZKA 3.0 tdi S-line ABT
Dzięki za info i teraz pytanie do kolegów czy jest problem z montażem trzeba coś docinać itp??
-
[B7 BKN] MOJA AUDICZKA 3.0 tdi S-line ABT
Panowie nic się nie stało trzeba było ty wyjaśnić :> gdzie można kupić taką dokładkę pod zderzak a'la cupra wygląda to bardzo ciekawie
-
[B7 BKN] MOJA AUDICZKA 3.0 tdi S-line ABT
Dokładnie te płetwy masz racje oryginalny zderzak s-line bez tej dokładki jest lepszy o tłumikach muszę pomyśleć bo faktycznie są przydługie nie wiem czemu tak je montują.Dziękuje wszystkim za pochlebne opinie auto wymaga jeszcze pracy ale na pewno będzie się wyróżniać
simi49
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta