Treść opublikowana przez PrElUś+BlUmIś
-
[B5 AJL] spalanie a AJL
Hehe posiadam A4 z silnikiem 1.8 i na trasie 280 km spalil mi ok. 15-16L Fakt ze po autostradzie jechalem ze srednia predkoscia 40 km/h przejechalem ok 130 km z ta predkoscia, a dalsze 150 km jechalem caly czas rowno 100km/h. Przyznam ze naprawde sie ucieszylem jak zobaczylem jak malo spalil Pozdrawiam
-
[B5 ABC] Czy można dać turbinę do mojego silnika ? A może chip tuning ?
A czy pomyslal ktos o remapie ECU??? To z pewnoscia doda kilka kucy Pare minut temu czytalem artykul w gazecie na temat remapu Ecu i w Audi TT 1.8T przyrost mocy byl okolo 50 km i bodajze 80 paru Nm. Tak wiec wzniki sa yadawalajace moim zdaniem Pozdrawiam
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Dzięki wszystkim za spocik, miło było się poznać do następnego spota Pozdrawiam
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Jestem ciekaw ile tak naprawdę osób się zjawi Pozdrawiam i do zobaczenia jutro o 15 :D:D:D
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
No im więcej tym lepiej :D:D A co do parkingu kolego, to mysle ze spocik bedzie pod Mercusem a tam ludzi nie bedzie wiec dojechać można w miare spokojnie w miarę bo nie wiadomo jak Rzeczypospolitej :/ Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia na spociku 21.12.2008 o godz. 15 pod Mercusem [br]Dopisany: 19 Grudzień 2008, 01:00_________________________________________________Mowa o Mercusie na Lotnisku
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Witam Mam prosbe czy nie bedzie nikomu przeszkadzac jak zmienie godzine na 15??? dzien zostawiam ten sam czyli niedziela 21.12.08 Sorka i pozdrawiam wszystkich :)
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Spoko kolego jak coś to zamieszczę jakąś mapkę albo napisze jak dotrzeć Pozdrawiam Ps. Jak na razie zanosi się na to że będziemy we dwóch :D hehe trochę szkoda ale zawsze coś Pozdrawiam
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Witam ja proponuje przyszłą niedziele o godz. 13 na lotnisku obok "Mercus`a". Co Wy na to??? Jak ktoś ma jakieś inne propozycje to zapodawać Pozdrawiam Ps. Fajnie by było jakby się sporo ludków z A4 zjawiło
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
I co panowie z tym spocikiem legnickim???? Zdaloby sie spotkac wkoncu Pozdrawiam
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
to zaproponujcie jakąś konkretną datę to się spotkamy
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Kolego z tym spotem to bedzie ciezko nawet bardzo ciezko ale jak masz jakies propozycje to daj znac ja tam chetnie sie wybiore na spocik i poznam nowych ludzi Pozdrawiam
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Swieta prawda kolego mialo byc pare osob a wszyscy sie wylamali teskno mi za FEFK tam przynajmniej jak sie zgadalismy to ekipa z wrocka nas odwiedzila i bylo fajnie a tu kilka osob nie moze sie zgadac co do terminu Jak narazie to bardzo kiepsko oceniam legnicka ekipe i stwierdzam to z wielkim smutkiem bo jest wielu klubowiczow z L-cy i okolic a nikt sie nie pofatygowal na spocika szkoda ;(
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
KrzyHo masz dobry pomysl o spiknieciu z inna spolecznoscia A 3 to zawsze cos :D:D:D hehehe to co konkretnie o 12:00 w niedziele??? Pozdrawiam
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Jak widzisz KrzyHo a no ciezko nam sie spiknac a co ty powiesz na 09.11.2008 o 12 na lotnisku? Pozdrawiam
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
widze ze tylko jedna chętna osoba ((( cos czuje ze z owego spociku będą nici Pozdrawiam
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
proponuje 09.11.08 godz: 12:00 na legnickim lotnisku, co Wy na to???? Pozdrawiam
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
no to ustalmy jakas konkretna date i zrobmy wkoncu ten spocik. Jak narazie to nikt nie proponuje zadnej daty. Moze jutrzejsza niedziela? Moze 8 lub 9 listopad? Czekam na jakies konkrety z waszej strony Pozdrawiam
-
[ALL B5] Nasza A4 B5 `99 1.8
panowie to poczatek, co do gleby i wiekszego kolka to pewnie przyszly sezon letni. Nam lampy sie podobaja zegary tez nie uwazam ze sa to zmiany w stylu "Tesco Tuning" bo takiej wsi to bym sobie nie zrobil jak wszystko pojdzie dobrze to pojawi sie dobre granie, gleba, ladne kolko, i troche innych rzeczy, wszystko zalezy od pitakow niestety a co do zlociku w zielonej to moze sie skusze i podlece ze swoja 2 polowka kiedys pozdrawiam i dzieki za szczerosc
-
[B5 AFB] Podświetlenie zegarów INDIGLO
my mamy w a4 99` i jest zajefajnie w trasie po zmroku oczy sie nie mecza, poszukaj fotek auta to zobaczysz zegary zamontowane Pozdrawiam
-
[B5 AJM] A4 2000r 115KM xenon 18" skóra, navi, dvd SPRZEDANA...
kolega twierdzi ze jak kupi 99` za 20 000 to trzeba dolozyc, a ja ci powiem ze nasza (moja i narzeczonej) sciagnelismy za 17 500 + oplaty i jest cud malinka, kupiona z pewnej reki :> wszystko jest kwestia umiejetnego wyszukania a to ze ludzie w polsce chcieliby auta za darmo to swoja droga pozdrawiam
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
No to jest juz nas 3 oby tak dalej jak by dobrze poszlo to w okolicach bozego narodzenia moglby byc kolejny spocik Pozdrawiam
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
kolego powiem ci szczerze ze ja od jakiegos czasu kminie o jakims zlociku i cisza a tez chetnie bym podjechal na spocik
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
No cos kiepsko z tym zlocikiem szkoda ale coz Pozdrawiam
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
A kiedy jakis spocik l-cy??? czekam na jakies propozycje
-
[ALL B5] Nasza A4 B5 `99 1.8
Liczniki to indiglo. Co do felg to na przyszly sezon sie pojawia. Co do licznikow i tylnych lamp to nam sie podobaja i to jest najwazniejsze, jezeli komus sie nie podoba to trudno. Wg. mnie w tuningu liczy sie to ze wlascicelowi sie ma podobac, owszem innym tez ale jednak najbardziej wlascicielowi :D pozdrawiamy i dzieki za krytyke Ps. obecnie autko ma zaciemnione szyby wlacznie z przednimi[br]Dopisany: 10 Wrzesień 2008, 01:24_________________________________________________A tak w ogole to nie jest tuning a jedynie kosmetyczne zmiany