Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ABC] Czy można dać turbinę do mojego silnika ? A może chip tuning ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam :hi: serdecznie. Od jakiegoś czasu chodzi za mną turbinka. Miałem wcześniej BMW e36 318tds i powiem że brakuje mi tego charakterystycznego dzwięku jaka wydawała turbina. Czy da się do mojego silnika włożyć turbinkę?? Czy dużo jest przerubek?? Jaki ostateczny może być koszt takiego moda?? Czy znacznie podniesie się moc ze 150KM. Czy wogóle opłaca się takie coś zakładać?? A może założyć chipa?? Od niektóych słyszałem że nie radzili by mi chipować tego silnika?? Jak jest na prawde?? Pozdrawiam

Opublikowano

teoretycznie prawie kazde auto mozna uturbic

ale niesie to za soba powazne modyfikacje silnika

no i kasa duza z tego co wiem

kumpel do focusa 2.0 dostal wycene na ok. 10 tys PLN

Opublikowano
  • Autor

Hmmmm czyli jednym słowem klapa ten silnik to muł na jakiekolwiek mody. A co powiecie o storzku?? da to coś wogóle? To chociaż jak nie można podnieść mocy za wiele to jak wydobyć bardziej dziwęk V6 żeby była bardziej rasowa??

Opublikowano

A czy pomyslal ktos o remapie ECU??? To z pewnoscia doda kilka kucy :) Pare minut temu czytalem artykul w gazecie na temat remapu Ecu i w Audi TT 1.8T przyrost mocy byl okolo 50 km i bodajze 80 paru Nm.

Tak wiec wzniki sa yadawalajace moim zdaniem :)

Pozdrawiam

Opublikowano

To weź doczytaj, że to jest efektywne tylko w silnikach z turbo.

W wolnossących remap niewiele daje lub nic nie daje poza zwiększeniem zużycia paliwa.

Opublikowano

tak abc to raczej sprezarka najlepiej ale wtryski inne tłoki inne wałki inne generalnie modyfikacja cudów nie ma cos za cos, i nieiwem co masz do dzwieku abc bo jak dlamniejest dosc dobry wystarczajcy, ponadto mozesz zmienic wydech na jakis z matgnaflow

http://pl.youtube.com/watch?v=1pbrgP-ldLk

[br]Dopisany: 11 Styczeń 2009, 18:42_________________________________________________http://pl.youtube.com/watch?v=BIDOPkJBcEA&feature=related

tu tez zmieniony jest

Opublikowano

bylo milion tematów odnośnie chiptuningu w wolnnossaku, wniosek jeden : efekt żaden , lub mizerny

:szukaj:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.