Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ABC] Czy można dać turbinę do mojego silnika ? A może chip tuning ?


denveco

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :hi: serdecznie. Od jakiegoś czasu chodzi za mną turbinka. Miałem wcześniej BMW e36 318tds i powiem że brakuje mi tego charakterystycznego dzwięku jaka wydawała turbina. Czy da się do mojego silnika włożyć turbinkę?? Czy dużo jest przerubek?? Jaki ostateczny może być koszt takiego moda?? Czy znacznie podniesie się moc ze 150KM. Czy wogóle opłaca się takie coś zakładać?? A może założyć chipa?? Od niektóych słyszałem że nie radzili by mi chipować tego silnika?? Jak jest na prawde?? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm czyli jednym słowem klapa ten silnik to muł na jakiekolwiek mody. A co powiecie o storzku?? da to coś wogóle? To chociaż jak nie można podnieść mocy za wiele to jak wydobyć bardziej dziwęk V6 żeby była bardziej rasowa??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To weź doczytaj, że to jest efektywne tylko w silnikach z turbo.

W wolnossących remap niewiele daje lub nic nie daje poza zwiększeniem zużycia paliwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak abc to raczej sprezarka najlepiej ale wtryski inne tłoki inne wałki inne generalnie modyfikacja cudów nie ma cos za cos, i nieiwem co masz do dzwieku abc bo jak dlamniejest dosc dobry wystarczajcy, ponadto mozesz zmienic wydech na jakis z matgnaflow

http://pl.youtube.com/watch?v=1pbrgP-ldLk

[br]Dopisany: 11 Styczeń 2009, 18:42_________________________________________________http://pl.youtube.com/watch?v=BIDOPkJBcEA&feature=related

tu tez zmieniony jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylo milion tematów odnośnie chiptuningu w wolnnossaku, wniosek jeden : efekt żaden , lub mizerny

:szukaj:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...