Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wentyl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wentyl

  1. :polew: :polew: :polew: :polew:
  2. to może właśnie nadszedł czas założyć róż? no chyba bo aż głupio sie czuje sam róż dookoła :gwizdanie: :gwizdanie:
  3. eh nie ma opcji a no tak ja też dostałam 10 minut sie ma różowe chłopcy :hi: :hi: landrynko
  4. dobra spadam bo oprócz mnie i Kamosora to sami klubowicze -czhyba maja zebranie teraz :hi: :gwizdanie:
  5. i wciąż ich przybywa :hi: młodzik
  6. ej kolego chłopaki to u szewca gwożdzie wbijają
  7. no dobra młodzi gniewni co tam
  8. Ty nie możesz ciekawe [br]Dopisany: 10 Czerwiec 2009, 23:05_________________________________________________ widać widać To ,,stary "to chyba do Madasa ,bo ja jestem jeszcze młody no pewnie że do Madasa
  9. a co taka cisza ,kużwa co jest grane :mysli:[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2009, 23:02_________________________________________________nie za ma co dziękować może na mnie też przyjdzie kiedyś czas :cool1:
  10. witka stary
  11. i co tam cwaniaki :gwizdanie: :gwizdanie:
  12. :hi: nygusy :kox: [br]Dopisany: 10 Czerwiec 2009, 22:59_________________________________________________ dzięki jeszcze któryś chce mi pogratulować? jeszcze ja gratulacje
  13. :hi: :hi: witka
  14. browar sie skończył więc czas na mnie ogry nara :hi:
  15. ahh ten pracus :polew: :polew: ale jakich ma grzecznych współpracowników :kox:
  16. dla rozluznienia na Madasie pewnie nie zrobiło wrażenia bo on sie chwali ze 4h moze [br]Dopisany: 09 Czerwiec 2009, 22:43_________________________________________________ dla rozluznienia widzisz z jakimi deklami ja tu muszę pracować :polew: powiedział największy dekiel :gwizdanie: 4h to on śpi chyba :polew:
  17. taaa tylko kto to potwierdzi :polew: no jak to kto? na pewno dwa zbokole zbokole to dwa cwaniaki tylko przed kompem :polew: no i co tak kumasz nic nie wykumasz :kox:
  18. taaa tylko kto to potwierdzi :polew: no jak to kto? na pewno dwa zbokole zbokole to dwa cwaniaki tylko przed kompem :polew:
  19. w rękawie chyba :polew:
  20. no własnie o niej wiersz napisałem ....pt "Kamila Litwa" :gwizdanie: dwa barany nie ma co :polew:
  21. a Ilonka obok czy w pracy w pracy :gwizdanie: o to wplny wieczór :naughty:
  22. no dokładnie ... Litwo ojczyzno moja ... ten Cie stracił co nie cenił ....czy cos takiego :gwizdanie: oj poeta z ciebie że nie ma co Litwa to nazwisko panieńskie mojej żony gościu :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  23. Vario tak a Nikuś chyba przysnął przy 8 piwku :polew:
  24. :hi: :hi:
  25. bo 2 rozmiary za małe ubrał :polew:[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2009, 22:21_________________________________________________ jak skurczesyn :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.