Treść opublikowana przez wentyl
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
na bank zrobił fotkę przed chwilą ...widać że to odbicie w lustrze zwróćcie uwagę :gwizdanie: :gwizdanie: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a co on tak h*jowo od tyłu wygląda po diecie cud chyba :polew: :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to dobrze a NIKUŚ chyba był po browar w ANTONINKU :polew: zagadalem sie a z kim można wiedzieć -napewno z panieną co :pociesz: [br]Dopisany: 09 Czerwiec 2009, 22:18_________________________________________________ a czemu to kolego walnij browca [br]Dopisany: 09 Czerwiec 2009, 22:19_________________________________________________ :hi: :hi: Variot
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to dobrze a NIKUŚ chyba był po browar w ANTONINKU :polew: zagadalem sie no to zdrowie przy LECHU bo otworzyłem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a co Ty inny jesteś
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to dobrze a NIKUŚ chyba był po browar w ANTONINKU :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ZBOCZEŃCE DWA a żona obok nieładnie :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tylko pończoszki :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale tam jest świnka ... też jakby u Ciebie w domu :polew: [br]Dopisany: 09 Czerwiec 2009, 22:11_________________________________________________ no bo dzień wcześniej pożyczyłem Ci bo dziurkę miałeś w swoich :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a Ty co różowa landrynka jesteś :polew: :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
włosy ma bardziej pod Ciebie .... ostatnio takie podusie widziane były u Ciebie .... a to On sie farbuje jasny gwint :shocked: :shocked: :wallbash:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
za 20 lat szczeniak :polew: :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czy to nie Ty za pare lat :mysli: :mysli: :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
aaa norma .... :gwizdanie: niech żyje spamer i poeta :notworthy:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
widać i słychać :kox:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no ja mam dwa w lodówce no to siup i zostaje jeden a z Żabce powyżej 3, fcuk... no to gdzie Ty kupujesz :mysli:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale ten największy KURDE cwaniak coś zamilkł
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
stara bida a i same cfaniaki dookoła bieda biedą dobrze że chociaż na LECHA jest 2,65
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no i co cwaniaczki powiecie [br]Dopisany: 09 Czerwiec 2009, 21:49_________________________________________________ to malutko coś bo dla Ciebie napewno uwzględnił 40% rabatu :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no bez Ciebie nie ma zadymy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no to wasze zdrowie LECH górą
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja jestem tylko .... listę robię ... liste :mysli: [br]Dopisany: 09 Czerwiec 2009, 21:38_________________________________________________ spoko a co ci tak gały wypchało
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a co tu kużwa tak pusto gdzie są wszyscy zadymiarze :naughty: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobra pany do póżniej bo mi kiszki marsza graja trza coś wszamać [br]Dopisany: 09 Czerwiec 2009, 19:51_________________________________________________ zależy o czym mowa kolego raz lepiej raz gorzej :mysli:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no nic Madasie a co ma być tak czy siak gratulacje