Treść opublikowana przez wentyl
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
o yeeeeeeeeee :hi: :hi: witka wszystkim
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siema cycki :hi: :hi: :polew: :tongue4:
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
dobra kolego teraz trzeba zmienic furu bo niedługo nie będzie już co robić u Ciebie ale szacun za chęci i do auta rewela :notworthy: :notworthy:
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
dobra to i ja sie dołącze do was kupiłem wczoraj auto audi b6 1.8 turbo AMB 170 ps. jeżdzi na oleju mobil 1 10w40 czy zalewac taki sam czy cioś innego przebieg 157ooo km. dzieki za podpowiedż i pozdrawiam
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi: :hi: dziekujeeeeeeeeeeeeeeeeeee
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi: :hi: siema fura zmieniona juz u mnie jak bedą foty to wrzuce w moja a4 :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
powitać
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no no no to żeś poszedł na całego :polew: ale jak na takie male g... to i tak ma mala epke 105km a kiedy kolego b6 3.0 byna :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no no no to żeś poszedł na całego :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi: :hi:[br]Dopisany: 23 Luty 2010, 21:35_________________________________________________Fan cyknij mi na priva swój nr. gg bo mam sprawe małą do Ciebie :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no widze że nie tylko frekwencja rekordowa na spocie ale na forum równiez chyba poznań sie budzi ze snu zimowego :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dzisiaj ? na spocie będziesz ? Spoko, będe, to własna firma więc wychodzę kiedy chcę A co, denerwujecie się że eSy nie pokaże ? noooooooo a jest na czym oko zawiesić wkońcu S to nie tdi :naughty:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobra spoko bez kombinacji a i powodzenia na torze :good:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
pogode dzisiaj mamy piekną jak na razie fura czysta eięc na spota trzeba golic dzisiaj pany :good: Fan a opyla sie pod M1 a póżniej przejeżdzac do KC :mysli: :mysli: a mi to zresztą obojętne
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siema ale jak piknik to trza by było wode ognista do popicia :kox:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siema obiboki jedne na spota dzisiaj wpadać :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siema w sobotni poranek
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja jestem a co :naughty:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi: witam wszystkich[br]Dopisany: 17 Luty 2010, 11:41_________________________________________________Szula na GG :naughty:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no to sie ładnie integrujcie potem :tongue4: :tongue4:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no siema co tam :hi: :hi: :hi:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
coś tu cisza mała :cool1: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Madas za worek to ja niechce robić na spocie no nie przesadzaj :polew: [br]Dopisany: 12 Luty 2010, 21:52_________________________________________________ NIKUŚ
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ooooooooooooooo nie [br]Dopisany: 12 Luty 2010, 21:41_________________________________________________ a nawet dybry co tam ciekawego bliżej was pany
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dybry wieczorkiem co tam