Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wentyl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wentyl

  1. o yeeeeeeeeee :hi: :hi: witka wszystkim
  2. siema cycki :hi: :hi: :polew: :tongue4:
  3. dobra kolego teraz trzeba zmienic furu bo niedługo nie będzie już co robić u Ciebie ale szacun za chęci i do auta rewela :notworthy: :notworthy:
  4. dobra to i ja sie dołącze do was kupiłem wczoraj auto audi b6 1.8 turbo AMB 170 ps. jeżdzi na oleju mobil 1 10w40 czy zalewac taki sam czy cioś innego przebieg 157ooo km. dzieki za podpowiedż i pozdrawiam
  5. :hi: :hi: dziekujeeeeeeeeeeeeeeeeeee
  6. :hi: :hi: siema fura zmieniona juz u mnie jak bedą foty to wrzuce w moja a4 :gwizdanie: :gwizdanie:
  7. no no no to żeś poszedł na całego :polew: ale jak na takie male g... to i tak ma mala epke 105km a kiedy kolego b6 3.0 byna :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  8. no no no to żeś poszedł na całego :polew:
  9. :hi: :hi:[br]Dopisany: 23 Luty 2010, 21:35_________________________________________________Fan cyknij mi na priva swój nr. gg bo mam sprawe małą do Ciebie :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  10. no widze że nie tylko frekwencja rekordowa na spocie ale na forum równiez chyba poznań sie budzi ze snu zimowego :polew:
  11. dzisiaj ? na spocie będziesz ? Spoko, będe, to własna firma więc wychodzę kiedy chcę A co, denerwujecie się że eSy nie pokaże ? noooooooo a jest na czym oko zawiesić wkońcu S to nie tdi :naughty:
  12. dobra spoko bez kombinacji a i powodzenia na torze :good:
  13. pogode dzisiaj mamy piekną jak na razie fura czysta eięc na spota trzeba golic dzisiaj pany :good: Fan a opyla sie pod M1 a póżniej przejeżdzac do KC :mysli: :mysli: a mi to zresztą obojętne
  14. siema ale jak piknik to trza by było wode ognista do popicia :kox:
  15. siema obiboki jedne na spota dzisiaj wpadać :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  16. siema w sobotni poranek
  17. ja jestem a co :naughty:
  18. :hi: witam wszystkich[br]Dopisany: 17 Luty 2010, 11:41_________________________________________________Szula na GG :naughty:
  19. no to sie ładnie integrujcie potem :tongue4: :tongue4:
  20. no siema co tam :hi: :hi: :hi:
  21. coś tu cisza mała :cool1: :gwizdanie:
  22. Madas za worek to ja niechce robić na spocie no nie przesadzaj :polew: [br]Dopisany: 12 Luty 2010, 21:52_________________________________________________ NIKUŚ
  23. ooooooooooooooo nie [br]Dopisany: 12 Luty 2010, 21:41_________________________________________________ a nawet dybry co tam ciekawego bliżej was pany
  24. dybry wieczorkiem co tam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.