Treść opublikowana przez lukas83
-
Spocik Lubuski :)
Mi też dzwoniło, okazało się że koło się odkręciło :> i już nie dzwoni.
-
Spocik Lubuski :)
Ja bede na bank
-
Spocik Lubuski :)
Mnie niestety nie będzie bo jadę do Poznania i raczej nie wrócę do 18.
-
Spocik Lubuski :)
Ma ktoś numer do Maliny??
-
Spocik Lubuski :)
Konian obyś miał racje. Normalnie wracałem na chate i zaczął mi przerywać aż zgasł, potem nie mogłem go odpalić. Po jakimś czasie odpaliłem, wszedł na obroty i znowu się zaksztusił. od tej pory wogóle nie zapala.
-
Spocik Lubuski :)
Dobrze że jutro na 11:30 mam myjke zaklepaną
-
Spocik Lubuski :)
Panowie nie ma ktoś z Was polskiej mapy do małej Navi?
-
Spocik Lubuski :)
No to Panowie w niedziele zawitam moim nowym zakupem. Podziękowania dla Wentyla za pomoc.
-
Spocik Lubuski :)
no narazie nie mam czym się pokazać na spocie, ale może tak wpadnę poznać ludzi. Będę wdzięczny za przysługę. Pozdrawiam
-
Spocik Lubuski :)
Wentyl mam pytanie. Jako że jesteś z Babimostu to czy rzuciła Ci się w oczy ta Audiczka http://moto.allegro.pl/item518242930_audi_a4_wersia_s_line_1_9tdi_130km.html? Szukam jakiegoś nowego autka bo po moim starym zostały mi tylko kluczyki, dobrze że odszkodowanie niedługo będzie.
-
Spocik Lubuski :)
Panowie uważajcie na swoje bryczki. Ja swoja straciłem parę dni temu spod domu. a od Policji wiem że w ostatnim czasie nasiliły się kradzieże a4.
-
Spocik Lubuski :)
Witam Panowie! Może i Ja na następny spocik zjawie się. Tylko muszę podszykować mój powóz, bo wstyd pojawić się z połamanym zderzakiem :> Pozdawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam, Jestem z Zielonej Góry i od 3 dni jestem posiadaczem A4 B6 Avant 1.9 TDI