Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lukas83

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lukas83

  1. lukas83 odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    Mi też dzwoniło, okazało się że koło się odkręciło :> i już nie dzwoni.
  2. lukas83 odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    Ja bede na bank
  3. lukas83 odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    Mnie niestety nie będzie bo jadę do Poznania i raczej nie wrócę do 18.
  4. lukas83 odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    Ma ktoś numer do Maliny??
  5. lukas83 odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    Konian obyś miał racje. Normalnie wracałem na chate i zaczął mi przerywać aż zgasł, potem nie mogłem go odpalić. Po jakimś czasie odpaliłem, wszedł na obroty i znowu się zaksztusił. od tej pory wogóle nie zapala.
  6. lukas83 odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    Dobrze że jutro na 11:30 mam myjke zaklepaną
  7. lukas83 odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    Panowie nie ma ktoś z Was polskiej mapy do małej Navi?
  8. lukas83 odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    No to Panowie w niedziele zawitam moim nowym zakupem. Podziękowania dla Wentyla za pomoc.
  9. lukas83 odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    no narazie nie mam czym się pokazać na spocie, ale może tak wpadnę poznać ludzi. Będę wdzięczny za przysługę. Pozdrawiam
  10. lukas83 odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    Wentyl mam pytanie. Jako że jesteś z Babimostu to czy rzuciła Ci się w oczy ta Audiczka http://moto.allegro.pl/item518242930_audi_a4_wersia_s_line_1_9tdi_130km.html? Szukam jakiegoś nowego autka bo po moim starym zostały mi tylko kluczyki, dobrze że odszkodowanie niedługo będzie.
  11. lukas83 odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    Panowie uważajcie na swoje bryczki. Ja swoja straciłem parę dni temu spod domu. a od Policji wiem że w ostatnim czasie nasiliły się kradzieże a4.
  12. lukas83 odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    Witam Panowie! Może i Ja na następny spocik zjawie się. Tylko muszę podszykować mój powóz, bo wstyd pojawić się z połamanym zderzakiem :> Pozdawiam
  13. Witam, Jestem z Zielonej Góry i od 3 dni jestem posiadaczem A4 B6 Avant 1.9 TDI

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.