Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Trooky

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Trooky

  1. Ktoś był? bo ja miałem mecz i nie dałem rady zajechać
  2. Można cos na przyszly weekend albo w tygodniu, jakaś środa?
  3. Damn, chyba muszę poprzestawiać plany
  4. Już dość było stresów
  5. Ja, dałem dziewczynie pojeździć moim autem, aby się oswoiła, i dopiero jak uciekliście to mi powiedziała że ktoś audi przejeżdżał....
  6. Daveworkz, a jest możliwość zapisania się ale ugadania terminu jakoś za miesiąc czy 2...
  7. ja odpadam ale w tygodniu wieczorem jak najbardziej
  8. Ja lece przez podjuchy>struga wiec mozna sie gdziec umowic..
  9. Ja dziś grzecznie pracuje cały dzień i noc
  10. Napisałem tam to i tu napisze, ja również się pojawię i już się nie mogę doczekać zobaczenia 200
  11. i Juz ci zazdroszcze
  12. Może jeździł tylko do tyłu
  13. Nikt z nas nic nie pstrykał, na facebooku są jakieś fotki https://www.facebook.com/events/1402260163352891/?fref=ts Ja będę miał zdjęcia od kolesia tylko musi je wrzucić na server
  14. Dajcie znać na telefon o której i gdzie jakby było jutro, jak w niedziele to sobie sprawdzę ---------- Post dopisany 28-12-2013 at 12:55 ---------- Poprzedni post napisany 27-12-2013 at 23:12 ---------- https://www.facebook.com/events/1402260163352891/?notif_t=plan_user_invited może to?
  15. Jak będe w Szczecinie to chętnie
  16. A wcześniej miałeś z drugiej strony?
  17. jak to się mówi "kto bogatemu zabroni" A macie jakiegoś pompiarza ogarniętego w szczecinie co by koncówki wtrysków wymienił i sie całą operacją zaopiekował?
  18. Szkoda ze teraz... ale jak wybadacie to ja chetnie tez bym sie skusił na przyszly sezon
  19. Prawda jest taka że jakby ludzi ustawili sie w grupkach przy autach i poczekali 20 minut to policja by odpuściła... Jak zaczeli robić burdel to też na miejscu policji robił bym im na złość
  20. Mecromon, wybacz faktycznie zapomniałem oddać. Będę miał go w schowku jak coś.
  21. Dzięki za zlocik, szkoda że nikt nie zyskał a niektórzy nawet potracili
  22. Moze bedzie ktos kto sie nie ujawnil
  23. Nie tam to mi umyją a ja nie bardzo lubie jak robi to ktoś inny...
  24. No to świetnie w takim razie do 10... Problem w tym że na ciśnieniowej moje auto sie juz nie myje i nie bardzo mam pomysł co z tym zrobić...
  25. Dobra, to pionierow. Gdzina 10 ? Czy wczesniej?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.