Treść opublikowana przez Alzak
-
[B5 AFN] Turbo od AWX - rzućcie okiem na te aukcje
tak a u kogo dokladnie??[br]Dopisany: 24 Kwiecień 2009, 23:23_________________________________________________a gdzie moge kupic zestaw czesci potrzebnych do przekladki turba awx do silnika afn
-
[B5 AFN] Turbo od AWX - rzućcie okiem na te aukcje
znalazlem dwie aukcje a planuje w swoim samochodziku zamienic turbo na AWX ale nie wiem czy dobrze patrze podam dwie aukcje jezeli moze na nie spojrzec ktos kto sie zna i napisac mi czy to sa dobre w planach FMIC i program moze jeszcze wtryski no ale zobaczymy http://cgi.ebay.co.uk/Turbocharger-1-9Tdi-A4-A6-Superb-Passat-AWX-AVF-130Bhp_W0QQitemZ270375944696QQcmdZViewItemQQptZUK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM?hash=item270375944696&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=72:1683|66:2|65:12|39:1|240:1318 http://cgi.ebay.co.uk/TURBOCHARGER-1-9TDi-A4-A6-SUPERB-PASSAT-717858-AWX-AVF_W0QQitemZ270379896111QQcmdZViewItemQQptZUK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM?hash=item270379896111&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=72:1683|66:2|65:12|39:1|240:1318
-
[B5 AFN] Strasznie zamula
nie dawalo mi to spokoju i wstalem rano wczesnie rano jak jest zimno i sie przejechalem i na maxa lepiej wogole nieporownywalnie do tego co sie dzialo wczoraj jak bylo cieplo czego to moze byc wina ??
-
[B5 AFN] Strasznie zamula
gdzie moge znalezc jakos wersje "demo" programu
-
[B5 AFN] Strasznie zamula
ciezko wkreca sie na obroty i nawet jak mu przycisne to muli zanim dojdzie do 2.5-3 tys
-
[B5 AFN] Strasznie zamula
mam kabelek ale nie mam programu niestety a nie znam nikogo w mojej okolicy kto moglby mi pomoc
-
[B5 AFN] Strasznie zamula
samochod stracil moc nie ciagnie do 2.5tys nie wiem czego to moze byc wina
-
[B5 AFN] "No response from controler"
probuja zvagowac samochodzik ale pojawia mi sie taki komunikat
-
[ALL B5] Problem z malowanie progów
czyli nikt nie malowal progow i nie wie jak to zrobic hmm
-
[ALL B5] Problem z malowanie progów
dobra ale mi nie chodzilo o numery czesci tylko o pomalowanie tych co mam na samochodzie czy ktos to robil jak tak to jak??
-
[ALL B5] Problem z malowanie progów
do czego sa te numery co podales ?? to sa nowe czesci??
-
[ALL B5] Problem z malowanie progów
mam maly problem czesto widze ze forumowicze maj pomalowane progi w kolorze nadwozia no i zdecydowalem ze tez pomaluje no i tu sie poawia problem progi dziela sie na dwie czesci na dolna przyczepione normalnie do progow i na gorna gumowa listwe przzyczepiona na cos do drzwi no i tu problem czy usunac te gumowe jak tak to co zrobic z zaczeami na drzwiach albo pomalowac je ale jak przeciez to guma moze macie jakies pomysly ??
-
[ALL] Co myślicie o firmie Nanaking ?
jak dla mnie obydwie firmy sa dobre ale wydaje mi sie ze nexeny byly troszeczke cichsze na nankangach przejechane juz jakies 7tys no i ostatnio nawet na snieg sie zalapaly ale na snieg to ich nie polecam tragedia no ale wkoncu to sa letnie oponki
-
[B5 AFN] Pomalowanie progów
ogolnie widze ze duzo ludzi ma pomalowane progi i dokladki i zastanawiam sie co robia ze sladami po gumowych progach??
-
[B5 AFN] Pomalowanie progów
no i wlasnie o to mi chodzi czy jak sciagne te gumowe progi to pod nimi sa takie zaczepy na czy one sie trymaja drzwi zostaje jakis slad po ich sciagnieciu??
-
[B5 AFN] Pomalowanie progów
nie chce sam malowac nie wygladalo by to najlepiej poprostu sam chce wiedziec co i jak bo o jest guma i nie jestem pewen co do jej malowania czy farba nie odleci po 2 miesiacach
-
[B5 AFN] Pomalowanie progów
mam pytanko co o malowania progow chce je pomalowac ale mam pewien problem bo boje sie ze jak sciagne gumowe progi to zostana mi jakies sldy na drwiach od tych zaczepow na te gumy co o tym myslicie??
-
<ALL> jaki kabel do masy??
tak chodzilo mi o przekroj ale okazalo sie ze kable sa takie same tylko jego ochronna oslona byla ciensza niz plusowego wszystko dziala ok tylko teraz pojawia sie pytanie jaki ezpiecznik mam uzyc na kablu zasilajacym jak w bagazniku mam 25a i 20a
-
<ALL> jaki kabel do masy??
mam zamiar zalozyc instalacje audio i pojawil sie problem w kupionym zestawie kabli kabel masy ma jakies 70 cm a ja chce pociagnac mase od aku i kupilem na ebayu zestaw kabli uzywanych i niestety nie ma takiego samego kabla chodzi mi o grubosc i tu pytanie do znawcow czy masa moze byc innego przekroju ??
-
[ALL B5] pomozcie przy instalacji??
no wiec skrzynie mam taka http://cgi.ebay.co.uk/Vibe-CBR10-CBR-10-inch-Built-In-Amp-Sub-Box-Active_W0QQitemZ360090238035QQcmdZViewItem?hash=item360090238035&_trkparms=72%3A12%7C39%3A1%7C66%3A2%7C65%3A12%7C240%3A1308&_trksid=p3286.c0.m14 a wzmaka takiego http://cgi.ebay.co.uk/VIBE-BLACKBOX-1-300-Watts-max-2-channel-car-amp-NEW_W0QQitemZ330268526844QQcmdZViewItem?_trksid=p3286.m20.l1116 kabelek jak juz napisalem 4 awg i chce go podzielic na 2 x 8awg
-
[ALL B5] pomozcie przy instalacji??
kable kupilem w gotowym zestawie legacy wydaje mi sie ze sa dobre ale co ja moge powiedziec za bardzo sie nie znam nie chcialem tylko ciagnac ich podwojnie wiec pomyslalem o rozdfzielaczu w bagazniku na aktywnego suba i 2 kanalowy wzmak
-
[ALL B5] pomozcie przy instalacji??
powolutku wkoncu zblizam sie ku koncu zakopow do mojej instalacji zakupilem juz glosniki na przod jbl cs 2165 c do tego wzmak vibe blackbox dwo kanalowy kondensator no i skrzynia vibe cbr 10 aktywna i tu powstaje problem czy musze ciagnac dwa przewody zasilajace przez samochod czy moge pociagnac jeden i jakos go rozdzielic w bagazniku kabelek ma grubosc 4awg mam nadzieje ze wystarczy co myslicie ??[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2008, 06:56_________________________________________________no i jeszcze jedno pytanko jak pociagne ten kabel do bagaznika jak go rozdziele to do wzmaka i suba moge pociagnac po rozdzieleniu kable 8awg ?? bo tylko takie rozdzielacze znalazlem ktore rozdzielaja z 4awg na 2x 8awg ??
-
[B5 AFN] No respond from controler
no wiec kabelek kupilem taki http://cgi.ebay.co.uk/USB-OBD2-OBD-II-Diagnostic-409-1-KKL-VAG-COM-Cable-Gift_W0QQitemZ270264786441QQcmdZViewItem?hash=item270264786441&_trkparms=72%3A984%7C39%3A1%7C66%3A2%7C65%3A12%7C240%3A1318&_trksid=p3911.c0.m14 a oprogramowanie to windows xp profesional service pack 2 a do vaga mam 409-1 us szukalem ale jakos nic nie moge znalezc
-
[B5 AFN] No respond from controler
Kupiłem kabelek do diagnostyki mojego autka no i mam problem kom nie może sie połączyć z samochodem i wyskakuje komunikat "no respond from controler" jak myślicie jaka może być przyczyna ?
-
[B5 AFN] Zmiana radia a ori kostki
no i wlasnie o to mi chodzilo dzieki za odp mam zamiar kupic nowe radyjko wiec powinna byc przejsciowka