Treść opublikowana przez Alzak
-
[B7 BKE] Problem z ESP
witam mam problem po odlaczeniu akumulatora po jego ponownym podlaczeniu pali mi sie kontrolka od esp czego to moze byc wina?? mozliwe ze jakis bezpiecznik poszedl po podlaczeniu aku ??
-
[ALL B7] Zakup wycieraczek
pytanie do klubowiczy w uk jak nazywa sie mocowanie wycieraczek nowego typu w b7??
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
nie musi byc koniecznie s line potrzebuje siedzenia w skorze najpierw a dopiero potem zawias s line
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
a mozna tam pojechac i sobie wyciagnac z samochodu co chce czy tylko na zamowienie przez net tel??
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
witam poszukuje jakiegos dobrego szrotu w okolicy birmingham gdzie znajde a4 b7 najlepiej s line
-
[B7 BKE] Jak sprawdzic czy jest trakcja
no i o to mi chodzilo piszesz ze esp zawiera abs to przy wylaczeniu esp dezaktywuje sie tez abs?? cos mi sie nie wydaje
-
[B7 BKE] Jak sprawdzic czy jest trakcja
esp electronic stability program tcs traction control na moje to sa inne programy dlatego moje pytanie szukamlem na forum ale jakos nic nie znalazlem
-
[B7 BKE] Jak sprawdzic czy jest trakcja
mam przycisk do wylaczenia esp a nie mam nic do kontroli trakcji czy te uklady sa polaczone jednym przyciskiem wlacz wylacz czy poprostu nie mam kontroli trakcji??
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
po przeczytaniu paru wątków mam kompletny metlik w głowie zakupiłem samochód i najprawdopodobniej jest zalany castrolem long life jako ze takowy znajduje sie w bagażniku i serwisy były robione przez audi kupowalem od handlarza i nie miał zielonego pojęcia jaki był olej zalany Z tego co czytalem oleje castrola nie są w pelni syntetyczne ponieważ są produkowane z bazy mineralnej czy to prawda i jak sie to ma do jakości tego oleju to nie mam pojęcia dlatego moje pytania o zmianę oleju Jako ze mam dostęp do troszkę tańszego shella chciałem go zalać ale poczytałem sobie i zrezygnowałem Pozostały mi trzy oleje do wyboru 1 castrol slx longtec 0w30 2 castrol edge 5w30 3 mobil 1 esp 5w30 jak juz pisałem nie jestem przekonany do castrola po przeczytanych opiniach no chyba ze wypowiedzą sie osoby co używają castrola i napiszą co nieco no i ostatni olej to mobil esp czy słusznie postąpię zmieniając castrola na mobil??czy zostawić tak jak jest ??
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
znalzalem motula z serii 8100 nazwa x clean i w ogloszeniu jest podane ze spelnia normy VW 502 00 – 505 00 – 505 01 czy to mozliwe bo wyzej odpowiedziano mi ze zaden z serii 8100 nie spelnia wymagan silnika PD
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
norma to 507.00 czyli odpowiednia ale pytanie czy dobry olej??
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
przeoczylem moja wina mam okazje kupic za dobra cene olej Shell Helix Ultra VX 5w/30 co myslicie o nim??
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
ale moj silnik to nie jest na pd czy jest bo sam juz nie wiem ??
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
czy kazdy olej motula serii 8100 bedzie dobry dla mojego silnika?? silnik Bke w B7 bo na stronie z ktorej chce kupic nie ma podanej normy tylko cos takiego PERFORMANCES STANDARDS ACEA A5 / B5 APPROVALS API SL / CF
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
witam szukam speca od elektroniki zeby zamontowac navi w b7 ma ktos moze jakies namiary ??
-
[B7 BKE] Wydajniejsze turbo??
jako ze stalem sie posiadaczem b7 z silnikiem 1.9 a to troche malo wpadlem na pomysl zalozenia wydajniejszego turbo i ic no i oczywiscie program ic juz mam z B5 mi zostal nie doczekal zalozenia no i zostalo turbo jakie bedzie pasowac do mojego silnika bez wiekszego rezania?? wiem ze moglem kupic 2.0tdi ale troche sie o nich naczytalem i postawilem na sprawdzona jednostke jako ze mialem ahu pozniej afn i jestem zadowolony z 1.9
-
[B7 BLB] Propozycja zbiorowego zapytania, a poźniej pozwu przeciw Audi
czyli problemu wycierajacych sie kol zebatych i wycierajacego sie imbusu nie ma na 100% sorki za glupie pytanie ale musze miec pewnosc ze sie nie wpakuje w szambo
-
[B7 BLB] Propozycja zbiorowego zapytania, a poźniej pozwu przeciw Audi
tak sobie czytam i czytam i sam juz nie wiem co mam myslec szykuje sie wlasnie do zakupu autka a3 2.0tdi ze skrzynia dsg no i z tego co wiem to jeden problem z kolami zebatymi jest rozwiazany ale jak ma sie sprawa ze zbierakiem czy problem ten tez sie pojawia w tym silniku czy nie ?? jezeli bylo to gdzies wyzej napisane to przepraszam ale przeczytalem caly tekst i nie zauwazylem
-
[B5 AFN] Czy ta turbina będzie pasować do AFN-a
mam do kupienia turbine w dobrym stanie za male pieniadza ale nie wiem czy bezie pasowala do mojego AFNa z 99 roku numery trbawki do kupienia to GARRETT 454231-2 VAG-028145702R moze wie ktos czy bedzie ok??
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Witam poszukuje dobrego lakiernika najlepiej zokolic birmingham jak ktos ma jakies namiary to niech mi wysle na pw z Gory dzieki
-
[B5 AFN] Intercooler od Iveco
kupilem taki intercooler ale nie wiem czy dobrze zrobilem nie dalem za niego duzo http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&ssPageName=STRK:MEWNX:IT&item=220404082482 szukam turbo od awx i programik sie zrobi o tyle
-
[B5 AFN] Jaka średnica dolotu do intercoolera ?
Planuje kupic intercooler przedni i chcialbym jakis uzywany ale nie wiem na jaka srednice patrzec
-
[B5 AFN] Turbo od AWX - rzućcie okiem na te aukcje
jestem tutaj kupuje tutaj nie chce mi sie nikogo prosic kasy wysylac itp
-
[B5 AFN] Turbo od AWX - rzućcie okiem na te aukcje
fajnie ale ja nie jestem w pl i sie narazie nie wybieram
-
[ALL] FMIC w A4 B5 1.9 TDI AFN oraz 1.8T B6 AVJ
witam jaka jest standardowa srednica dolotu do intercoolera w afn 2 czy 2.5??