Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gromas

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. gromas odpowiedział(a) na gromas temat w Audi A4 B5
    tak wlasnie sobie myslalem ze to chlodnica oleju od skrzyni,masz racje mam automat z tiptronikiem!no bede musial podjechac zeby uzpelnili olej,ale mysle ze ubytek 200ml to nie duzo? i da sie jezdzic! :)pozdrawiam
  2. gromas odpowiedział(a) na gromas temat w Audi A4 B5
    hej!robilem to pierwszy raz i pod kulkiem chyba od pompy oleju byly ukryte dwie srubki do ktorych nie mialem dostepu,ale na moja korzysc wymienilem rozrzad!olej mi wylecial z tej chlodniczki patrzac na auto od przodu z lewej strony,co jest polaczona z chlodnica wody,(auto odpalilem na 10 s i wtedy wylecial olej z rorki gornej)Nie rozszczelnilem klimy bo jej nie mam ,poniewaz malo aut sprzedawanych na islandii w latach98 mialo klime bo tu jest przewaznie zimno!czy ktos mi powie od czego jest ta chlodnica z ktorej ucikl mi olej? :mysli:mi sie zdaje ze to chlodnica od oleju w skrzyni biegow bo tam prowadza te dwa metalowe wezyki !pozdro dla klubowiczow w polsce
  3. gromas opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    hej!zakupilem ostatnio a4 1.8 turbo delikatnie puknieta (do polakierowania tylko blotnik i zwrotnica do wymiany)!!!co sie okazalo byl padniety jeszcze termostat i pompa wody!po raz pierwszy rozkrecalem auto,musialem narozkrecac kupe czesci i zrzucic rozrzad,przy okazji wymienilem paski wszystkie !mam male pytanko przy skrecaniu wylecialo mi troszke oleju(odpalilem silnik bez chlodnicy) ok 200ml z chlodnicy oleju chyba od skrzyni bo ida do niej te przewody od chlodnicy(to jest ta malutka dolaczona chlodnica do chlodnicy wody)poskrecalem wszystko i audi chodzi :>,tylko czy ubytek 200ml oleju ze skrzyni to duzo?prosze o pomoc (to mój pierwszy remont audi,jestem elektrykiem hehe)pozdrawiam klubowiczow
  4. WITAM WAS KLUBOWICZE !!!TU GROMAS ISLANDIA POZDROWIONKA DLA WSZYSTKICH,MAM AUDI A 4 98 ROK 1.8 TURBO 150 PS :>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.