-
[B5 AFN] 235/45 R17
Myślę o zakupie felg OZ 17X8 ET 35 i opon 235/45 R17, ale mam dylemat czy te oponki nie będą trochę za szerokie (kupa siana i nie chcę dać ciała). Jeździ ktoś z Was na takim zestawie? Całe koło jest schowane w nadkolu? Nic nie trze i nie bije (przy maksymalnym skręcie)? OOOO jest dużo słabsze? Dodam że zawias jest seryjny. A może oponki 225?
-
Konkurs BoboVita - głosujemy na naszą małą klubowiczkę
365
-
[B5 AFN] Moja pszczółka 1,9 tdi
AFN 110 KM
-
[B5 AFN] Moja pszczółka 1,9 tdi
Kółko większe będzie na wiosnę 235/45 R17 i prawdopodobnie takie fele
-
[B5 AFN] Moja pszczółka 1,9 tdi
Ja nie wymieniałem tylnych lamp (już tak kupiłem!). Wiem że większość jest na nie, ale dla mnie może być. A tak jest teraz: Fele OZ Canova Black 8x17 Et35 5x112 Opony Dunlop Sp Sport Maxx TT 225/45ZR17 95Y XL od wojtusania
-
Konkurs BoboVita - głosujemy na naszą małą klubowiczkę
191
- Konkurs BoboVita - głosujemy na naszą małą klubowiczkę
mkz
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta