Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

cobra-1313

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez cobra-1313

  1. Panowie moje autko ma teraz 271km i501nm
  2. W granicach 280 +/-5 ile dokładnie to się okaże w wrześniu dopiero
  3. Ale my tu o audi
  4. Sorrki za byka horowałem na to auto
  5. Lepiej bym tego nie ują :gwizdanie:
  6. Avant jest the best co do ceny :gwizdanie: z takim przebiegiem w limitowanym wydaniu Le Mans 75k
  7. Witam wszystkich oto moje nowe autko A6 C6 3.0 TDI Avant Quatro S-Line Le Mans 233hbp 255/35/19 navi z mapą europy 2011 ciemna podsufitka manetki na kierownicy fotele S-Line skóra podgrzewana podswietlenie led wewnątrz światła i wycieraczki automatyczne bi-xenon skrętny, led z tyłu telfon+bluetooth czujniki parkowania :slina:
  8. Panowie szukam dobrego warsztatu od kilimy w okolicy Gniezno Poznań dzieki.
  9. A dokładniej to który to kolego
  10. Nastawy robili podczas drugiej kontroli i sprawdzili ponownie nabicie dodam że w aso pozatym sam też je robiłem
  11. Witam. mam mały problem a miamowicie jakiś czas temu klimka zaczeła za bardzo grzac na nogi jestem teraz po kompletnym serwisie klimka nabita wszystko ok zero błedów ale nadal na nogi wieje za ciepłe powietrze inne nawiewy tęperatura ok tak więc jadąc kawałek dalej w butah piekło co morze byc tego powodem . Pojechałem jeszcze raz do sewisu aby to sprawdzili ale po ogledzinach twierdzą że wszystko jest jak należy, ale po daszym odcinku drogi nawiew na desce jest ok a na nogi dmucha trochę mocniej i cieplej niż pozostałe nawiewy.
  12. Witam. mam mały problem a miamowicie jakiś czas temu klimka zaczeła za bardzo grzac na nogi jestem teraz po kompletnym serwisie klimka nabita wszystko ok zero błedów ale nadal na nogi wieje za ciepłe powietrze inne nawiewy tęperatura ok tak więc jadąc kawałek dalej w butah piekło co morze byc tego powodem
  13. Kolega ma ten sam problem w a6 i ztego co wyczytalem na na forum a6 symbole musza sie zgadzac co do jednego tak wiec allegro lub kasowanie sensora
  14. U mnie wszystko OK tempomacik i FIS smiga az milo . Na trase do polski jak znalazl.
  15. Mam pytanko nie rozumiem za bardzo tej instrukcji za co ona odpowiada i jak ktos podal by mi gotowy kod to bym byl bardzo wdzieczny Adres 17 - Instruments 10 - Adaptacja --> kanał 19 Tutaj ustawiamy kodowanie wg swojej konfiguracji. ?xxxx: Illumination Option 0 - Needle and Scala only active at 'Light on" 1 - Needle already active at 'Ignition on' 2 - Scale already active at 'Ignition on' 3 - Scala (2. Map) and Needle at "ignition on" active x?xxx: Board Computer 0 - only Level 2 (long time memory) 1 - Level 1 and 2 xx?xx: Driver Information System (DIS) 0 - DIS 1 1 - Highline without DIS 2 - DIS 2 xxx?x: Ambient Temperature 0 - no Display, Illumination inactive 1 - Display and Illumination active xxxx?: Remote Clock 0 - Remote Clock not active 1 - Remote Clock active W praktyce zmienia się poz. 2 z 3.
  16. Mam pytanko czy normom jest po uruchomieniu fisa info o braku plynu w spryskiwaczu lub innych bledow ktorych niemozna wykasowac vagiem
  17. Pomysle o tym aktulalnie montuje tempoma.
  18. kolego rozwin pojecie dokladki
  19. Audi a4 avant 1.9 tdi wersja sport 18 calowe felgi oponki 245/40/18 michelin pilot sport 2 silniczek krecony z 130 na 160 hbp nm360 przyciemnione szybki
  20. Koledzy posiadam modul nakierownicy 8E0 953 549 F niekompatybilny z tempomatem aso zaleca zmiane na 8E0 953 549 N niestety szukam i nic z tego na necie niema a aso za drogie czy moge uzyc jednego z tych 8E0 953 549 J, L, M, P Jakies tak lub nie czy szukac dalej N. Pozdro Marcin
  21. Prosze wyjasnienie paru kwesti. Mam zamiar zamontowac tempomat z tego co sie orietuj potrzebna mi jest dodatkowa manetka i wiazka kabli. Czy mozliwe jest odblokowani na wysfietlaczu sredniego spalania i tym podobnyh opcji bo obecnie mam tylko na ile pozostalo dizelka i czy wymiana manetki od wycieraczek wystarczy. Jak sie dowiedziec jakie numery czesci a takrze kody do vaga. I ostatnie pytanko czy wersja angielska ma jakis wplyw na te operacje. Pozdro dla klubowiczow
  22. Sam posiadam 1.9 tdi sport 2002r 160 hbp wersja angielska

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.