Treść opublikowana przez cobra-1313
-
[INNE] Zamiana A4 na A6
Panowie moje autko ma teraz 271km i501nm
-
[INNE] Zamiana A4 na A6
W granicach 280 +/-5 ile dokładnie to się okaże w wrześniu dopiero
-
[INNE] Zamiana A4 na A6
tzn?
-
[INNE] Zamiana A4 na A6
Ale my tu o audi
-
[INNE] Zamiana A4 na A6
Sorrki za byka horowałem na to auto
-
[INNE] Zamiana A4 na A6
Lepiej bym tego nie ują :gwizdanie:
-
[INNE] Zamiana A4 na A6
05.2007
-
[INNE] Zamiana A4 na A6
Avant jest the best co do ceny :gwizdanie: z takim przebiegiem w limitowanym wydaniu Le Mans 75k
-
[INNE] Zamiana A4 na A6
Witam wszystkich oto moje nowe autko A6 C6 3.0 TDI Avant Quatro S-Line Le Mans 233hbp 255/35/19 navi z mapą europy 2011 ciemna podsufitka manetki na kierownicy fotele S-Line skóra podgrzewana podswietlenie led wewnątrz światła i wycieraczki automatyczne bi-xenon skrętny, led z tyłu telfon+bluetooth czujniki parkowania :slina:
-
[ALL] Szukam fachofca
Panowie szukam dobrego warsztatu od kilimy w okolicy Gniezno Poznań dzieki.
-
[ALL B6] Problem z nadmuchem na nogi
A dokładniej to który to kolego
-
[ALL B6] Problem z nadmuchem na nogi
Nastawy robili podczas drugiej kontroli i sprawdzili ponownie nabicie dodam że w aso pozatym sam też je robiłem
-
[ALL B6] Problem z nadmuchem na nogi
Witam. mam mały problem a miamowicie jakiś czas temu klimka zaczeła za bardzo grzac na nogi jestem teraz po kompletnym serwisie klimka nabita wszystko ok zero błedów ale nadal na nogi wieje za ciepłe powietrze inne nawiewy tęperatura ok tak więc jadąc kawałek dalej w butah piekło co morze byc tego powodem . Pojechałem jeszcze raz do sewisu aby to sprawdzili ale po ogledzinach twierdzą że wszystko jest jak należy, ale po daszym odcinku drogi nawiew na desce jest ok a na nogi dmucha trochę mocniej i cieplej niż pozostałe nawiewy.
-
[ALL B6] Nie działaja klapy nawiewu
Witam. mam mały problem a miamowicie jakiś czas temu klimka zaczeła za bardzo grzac na nogi jestem teraz po kompletnym serwisie klimka nabita wszystko ok zero błedów ale nadal na nogi wieje za ciepłe powietrze inne nawiewy tęperatura ok tak więc jadąc kawałek dalej w butah piekło co morze byc tego powodem
-
[B5 AHU] Proszę o pomoc , rodzaje sensorów airbag
Kolega ma ten sam problem w a6 i ztego co wyczytalem na na forum a6 symbole musza sie zgadzac co do jednego tak wiec allegro lub kasowanie sensora
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
U mnie wszystko OK tempomacik i FIS smiga az milo . Na trase do polski jak znalazl.
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
Mam pytanko nie rozumiem za bardzo tej instrukcji za co ona odpowiada i jak ktos podal by mi gotowy kod to bym byl bardzo wdzieczny Adres 17 - Instruments 10 - Adaptacja --> kanał 19 Tutaj ustawiamy kodowanie wg swojej konfiguracji. ?xxxx: Illumination Option 0 - Needle and Scala only active at 'Light on" 1 - Needle already active at 'Ignition on' 2 - Scale already active at 'Ignition on' 3 - Scala (2. Map) and Needle at "ignition on" active x?xxx: Board Computer 0 - only Level 2 (long time memory) 1 - Level 1 and 2 xx?xx: Driver Information System (DIS) 0 - DIS 1 1 - Highline without DIS 2 - DIS 2 xxx?x: Ambient Temperature 0 - no Display, Illumination inactive 1 - Display and Illumination active xxxx?: Remote Clock 0 - Remote Clock not active 1 - Remote Clock active W praktyce zmienia się poz. 2 z 3.
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
Mam pytanko czy normom jest po uruchomieniu fisa info o braku plynu w spryskiwaczu lub innych bledow ktorych niemozna wykasowac vagiem
-
[B6 AWX] Witam oto 1.9 tdi avant
Pomysle o tym aktulalnie montuje tempoma.
-
[B6 AWX] Witam oto 1.9 tdi avant
kolego rozwin pojecie dokladki
-
[B6 AWX] Witam oto 1.9 tdi avant
Audi a4 avant 1.9 tdi wersja sport 18 calowe felgi oponki 245/40/18 michelin pilot sport 2 silniczek krecony z 130 na 160 hbp nm360 przyciemnione szybki
-
[B6 AWX] Tempomat a modul sterowania
Koledzy posiadam modul nakierownicy 8E0 953 549 F niekompatybilny z tempomatem aso zaleca zmiane na 8E0 953 549 N niestety szukam i nic z tego na necie niema a aso za drogie czy moge uzyc jednego z tych 8E0 953 549 J, L, M, P Jakies tak lub nie czy szukac dalej N. Pozdro Marcin
-
[B6 AWX] Tempomat + dodatkowe opcje
Prosze wyjasnienie paru kwesti. Mam zamiar zamontowac tempomat z tego co sie orietuj potrzebna mi jest dodatkowa manetka i wiazka kabli. Czy mozliwe jest odblokowani na wysfietlaczu sredniego spalania i tym podobnyh opcji bo obecnie mam tylko na ile pozostalo dizelka i czy wymiana manetki od wycieraczek wystarczy. Jak sie dowiedziec jakie numery czesci a takrze kody do vaga. I ostatnie pytanko czy wersja angielska ma jakis wplyw na te operacje. Pozdro dla klubowiczow
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Sam posiadam 1.9 tdi sport 2002r 160 hbp wersja angielska