Treść opublikowana przez DjVersus
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Bukowina Tatrzańska to chyba nie tereny Uk...? Lol
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Nies dawaj zdjecia i ten no miales mi dac namiar na lapy...
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
No szkoda ale do zobaczenia next time ;] a my szykensik na wieczor hie hie ;][br]Dopisany: 25 Październik 2008, 10:15_________________________________________________Podsumowanie: Polski Ośrodek Katolicki Newton Hill Road Leeds LS7 4JE Adres<--- Data i czas : dzis o 18:00 ;] jak by co moj nr koma (miedzy 17 a 18 nie bede mogl odebrac) to 07594371713 Rafal
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
zobaczy sie co ogarniemy w sobote
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
właśnie mój ziomek pytał czy zrobimy jakieś rajdy po Leeds i jakieś dryfty czy coś ale zastanawiam sie czy znajdziemy miejsce tam na to...?[br]Dopisany: 21 Październik 2008, 12:49_________________________________________________Ale Ja będę miał dobrze będe swoja nowa audi-czką i moja stara audi-czka tez będzie hihihoi
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
:good: :good:
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
no moze byc cos .... plan mam fajny o 17 mam spotkanie tez tam (nauki przed malzenskie) o 18 klubik audi a4 a poznym wieczorkiem imprezka urodzinowa [br]Dopisany: 16 Październik 2008, 22:48_________________________________________________ :good: :good: A wiec wszystko ustalone :good: :good: Za tydzien sie widzimy ;] troszke nas sie jednak mimo wszystko zjedzie cos czuje jak by ktos zabladzil w leeds czy cos moj nr koma... 07594371713
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
hehe najprawdopodobniej na zlocie będą oby dwa moje audi stara a4 i nowa w kombi a4 ;] heh kolo z którym sie zamieniłem tez chyba wpadnie ;]
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
silnik ten sam 1.8
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
korde zapomnialem hehehe ;] ja wlasciwie wczoraj autko zmienilem z audi a4 na audi a4 kombi ;]
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
to wez kierowce se soba heh... dajcie znac znajomym w pracy itp... moze uda zebrac sie wieksza stala grupke zlotow
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
ja bede zona kieruje hihihi ;] :gwizdanie:
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
no jest niby poslka restauracja tez a wiec... Polski Ośrodek Katolicki Newton Hill Road Leeds LS7 4JE Adres<--- Polska Restauracja jest czynna: * w soboty w godz. 18:00-21:00 * w niedziele w godz. 12:00-15:00. Bar jest czynny: Środa : 12.00-14.00 Czwartek : 12.00-14.30, 19.30-23.00 Piątek : 12.00-14.30, 19.30-23.00 Sobota : 12.00-14.30, 19.30-23.00 Niedziela : 12.00 - 17.00 [br]Dopisany: 11 Październik 2008, 15:59_________________________________________________ Tak chodzi o to centrum wlasnie[br]Dopisany: 11 Październik 2008, 16:00_________________________________________________[br]Dopisany: 11 Październik 2008, 16:02_________________________________________________podsumowując data: 25.10.2008 ( sobota ) (p.s. moje urodzinki) godzina: 18:00 start Miejsce jak wyżej...
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Parking nie trudno znaleźć ale zastanawiam sie bo w Leeds jest Polskie centrum i tam jest bar itp idt... Tylko parking jest taki sobie nie zadurzy nie za mały ale w sumie nas chyba doozo nie będzie ode mnie kilka osób z pracy tez wpadnie może 2 albo 3 autka.. wiec to jest moja propozycja. Polskie centrum w leeds...
-
[B6 AVF] Moja czwóreczka (nowe fotki)
Sliczny kombiak ;] Pokazuj szybko srodek jeszcze
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
nie no aj wiem ze "mlody" jestem ale nie roztrzepany ejj to kto jest za leeds?
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
oka 2 glosy na leeds ;] hmmm wiec musze sie rozejrzec za dobra miejscowka [br]Dopisany: 06 Październik 2008, 06:44_________________________________________________w weekend sie rozejrzę co i gdzie można zrobić w Leeds
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
oka ustalam date na 25 pazdziernika (godzina ?) moze kolo 18 ;] ale temat miejscowki to trzeba pomyslec... la moge miejsce zalatwic ale w okolicach leeds
-
[ALL B5] Temperatura silnika
o a przy okazji ja spytam bo w moim Angolku 1.8 bezynce tez zauwazylem wczoraj ze mam caly czas okolo 90 stopni , az sie zatrzymalem i dolalem wody i gdy odkrecilem korek to az mi w rece odszczelil, i jak dolalem wody troszke mi sie przelala i widze ze kolor tej wody jest w podobie do rdzy i moje pytanie czy to tez moze byc przyczyna wysokiej temperatury?
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
no oka to teraz trzeba by ustalic miejsce i konkretna date
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
z tego co kojarze to 25 pazdziernik (i moje urodzinki) mi pasuje kazdy piatek sobota lub ewentualnie niedziela.... Jakie propozycje z waszej strony?[br]Dopisany: 04 Październik 2008, 23:05_________________________________________________ Wiec możesz sie rozejrzeć za dobra miejscówka np coś w stylu parkingu piętrowego?...
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Ja kolego miszkam w okolicy leeds jakies 18 mil od leeds dokladnie w Pontefract.... aloha wszystkim... skoro nie problem jest trasa waszymi audiolkami a wiec proponuje jakiś większy zlocik w tym miesiącu w okolicach Manchester lub w tych okolicach WestYorkshire... Zorganizujmy coś razem... czekam na propozycje...
-
[ALL B5] moj niebieski angol
a wiec prosze o jakies propozycje....? moze cos w postaci fotek na meila poprosze... [email protected]
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
3 to juz cos hie hie wiesz co ja w pracy rozzuce temat i zobaczymy co sie da zrobic mi zas nie pasuje dluga traca na centrum Anglii wiec ... Poczekajmy moze cos sie wykreuje z tego pomyslu
-
[ALL B5] moj niebieski angol
Witajcie ;] oto mój piękny angol ;] Audi a4 b5 z 1998roku z silnikiem 1.8T ;] niedawno z moją przyszłą żonż nabylismy se te cacko... W planach (może styczeń): zderzak tył i przód oraz boki ... malowanie w 2 kolorach od przodu w takim metalicku jak jest do tylu przejście na czarny kolor ;] lampy komplet tył i przód... neony wielo funkcyjne pod autko a co dalej sie zobaczy jak finanse pozwolą