Treść opublikowana przez lorekA4
-
gdzie we wtyczce ISO 2 jest pin kabla sygnałowego do wzmacniacza
Witam, możesz napisać z których pinów wziąć sygnał dźwiękowy do wzmacniacza? A co do rote to planuję wziąć z zapalniczki na której + pojawia się po zapłonie.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Myślę, że będzie git. Ja kupiłem felgi 18 8J ET28 i już nie mogę się doczekać, aż je założę. Będzie malina :naughty:
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
OK OK, tylko zazwyczaj jak ktoś pyta czy bedą pasować, to ma też na myśli czy będzie ładnie wyglądało
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
No co ty..... ET47 i bedą pasować? Jeśli dla kolegi wygląd nie jest ważny to OK. Ja miałem wcześniej ET35 i wg mnie były za bardzo schowane. Teraz mam ET30 i jest super.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Taki wzór jak wczesniej wysyłałem tylko 8" a nie 8,5", ale narazie uznałem, że kupie tańsze koła i obniże troche fure. A opony 225/40r18 będą spoko ? 225/45/18 ja śmigam i jest OK
-
U kogo dobry chiptuning w szczecinie?
Ja robiłem, po wyjeździe od Leo czułem się jakbym kupił nowe auto
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Ja do swojej kupowałem felgi MAM zamawiałem z niemiec 425 jurków z wysyłką o ile pamietam, gdzieś wcześniej są zdjęcia auta. A ET29 to głębokość osadzenia felgi,nie kombinuj tylko bierz fele z ET29 lub ET30 innych nie bo albo wylezą za budę albo się schowają.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Hej, daj fotę całego auta od boku
-
Aktywacja nawigacji MMI 3G Basic
A aktywator Pan użył?
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
A dlaczego będzie różnica w szerokości felgi? To nie Porsche z napędem na tył
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Skorzystaj z kalkulatora http://www.opony.com.pl/narzedzia/zamienniki-opon/ Wpisz wzorcową jaką podaje producent i patrz aby średnica koła była zbliżona Jak coś to mam do sprzedania alusy 16" 5x112 ot. 66,6 i do tego pierścień centrujący na 57 ET 35 Szczegóły na priv
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
B8 ma otwór centrujący 66,6mm nie wiem jak jest w A3. Dodatkowo przy ET50 koła mocno się schowają.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Ja mam 225/45/18 zawieszenie 1be i faktycznie bardzo mała różnica w porównaniu z 205/60/16.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Wg zaleceń do tej felgi 8" odpowiednią oponą jest właśnie 225/45/18. Rozmawiałem też ze znajomymi co jeździli na 245 i mówili że strasznie nosi po drodze. Auto niby nie mieści się w koleinach i prowadza na lewo i prawo. Sam tego nie sprawdzałem.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
205/60/16 tak jest na nalepce na drzwiach
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
W końcu wszystko dotarło i poleciało pod bude Felgi 18J8 ET30 z oponą 225/45/18 Teraz jeszcze zawias -30mm i będzie malina :decayed:
-
Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
A po zmianie w zielonym menu robiłeś reset mmi?
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Pięknie
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Teraz dylemat jakie opony założyć? 245/40/18 czy 225/45/18 Felga ma 8"
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Według przelicznika będzie siedziała 5mm głębiej, jakoś to zniosę http://www.rimsntires.com/specspro.jsp
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
To po taniości widze. Znajomy dał mi ostatnio niemiecki katalog z felgami to t fela stala za 660E/komplet. Ja w PL najtaniej znalazłem za 617,49 (http://www.oponylider.pl/komplet-opon/aluminiowe-25510/46706/) Tyle ze w MAM A1 masz tylko ET 30 lub 42.... ET 30 Przecież idealnie leży Chociaż w porównaniu do felgi od A5 ET29 może być troszkę schowana bo MAM A1 ma szerokość 8" a nie 8,5" jak od A5 Założę to pochwalę się fotkami, za jakieś 2tyg do mnie przyjadą, za wysyłkę do PL chcieli 80E więc felgi przywiezie mi znajomy. Jedzie z przyczepką to jakiś dodatkowy komplecik się zmieści.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Zamawiam felgi: http://tiny.pl/q6d1x Ktoś chętny? Może uda się wynegocjować lepszą cenę. W PL najtaniej znalazłem 575zł za sztukę
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Witam, czy koła od A5 pasują do A4 B8? Rozstaw śrub i średnica centrująca? Chcę kupić koła 8T0 601 025 M i muszę mieć pewność, bo będą lecieć z DE 5x112 8,5JX18H2 (ET): 29
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
To zapodaj fotkę
-
Aktywacja nawigacji MMI 3G Basic
W linku który podałem wszyscy robili tak jak ja i nie mieli problemów. Więc skoro było tyle pochlebnych wpisów to i ja tak zrobiłem, A tak na marginesie, każda kolejna aktualizacja zawiera przecież elementy poprzednich aktualizacji, czy nie?