Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adas

  1. nie lubie ale może być piwo bo mnie sie kończy :tongue4: to mi tez piwko bo tez sie konczy :gwizdanie:
  2. to bez nas to dopiero musiała być tu stypa :polew: na ogólnopolski przyjeżdżało mniej aut niż teraz na poznański :polew: :naughty: :kox:
  3. i juz nie jestem "fish" :kox: :kox:
  4. a przyjezdni ? :gwizdanie:
  5. no vario.. ale to obnizenie tez jest fajne ale samemu sie nie zdecyduje :gwizdanie: ale wyglada super
  6. takie na wiecej osob ?
  7. hyhy :kox:
  8. jak Ty byles niesmialy to co ma powiedziec kolega z Wrzesni :gwizdanie: hm ktory ten od fajnej brunetki :gwizdanie: aaa to juz wszystko jasne :naughty:
  9. jak Ty byles niesmialy to co ma powiedziec kolega z Wrzesni :gwizdanie: no szkoda że nie weszli z nami do góry aha to juz wogole nie wiem ktory
  10. jak Ty byles niesmialy to co ma powiedziec kolega z Wrzesni :gwizdanie: hm ktory
  11. i wybaczcie niesmialosc tak to jest na pierwszych spotkaniach
  12. dzieki Panowie i Panie sa super spocik ) moj pierwszy oficjalny bardzo mi sie podobala serdecznosc Wasza a jak ktos nadal nie wie gdzie jest Turek, to jest na mapie wklejonej przez nike za 2 tygodnie jestem znow i mam nadzieje ze juz z naprawiona bejbe dzieki mlody za pierwszy kontakt i pokierowanie do miejsca pozdro :gwizdanie:
  13. ja tez uciekam, to do 16
  14. nie uf ale będziesz nowy... no tak, juz prawie zapomnialem :decayed:
  15. nie uf
  16. bede dzisiaj najmlodszy ? :gwizdanie:
  17. zalezy od szerokosci opon. [br]Dopisany: 01 Marzec 2009, 12:22_________________________________________________ latem, smigam co roku. zima jeszcze nie chodzilem ale takie zimowe chodzenie na nogach na szczyty ?
  18. chyba nie za bardzo bedziemy Cie holowac pod gorke [br]Dopisany: 01 Marzec 2009, 11:56_________________________________________________a Panowie ile czasu sie jedzie przez Poznan od A2 do King Crosa ? :gwizdanie: bo nie wiem o ktorej wyjechac :gwizdanie:
  19. nie topniej, poniewaz ja w gory, zimowo sie wybieram to mowisz ze na nartach bedziesz jezdzil to chyba tez wezme ubranko specjalne ale jeszcze nigdy nie jezdzilem, ani na nartach ani na desce :gwizdanie:
  20. http://www.zakopaneonline.pl/webcam/ topnij topniej ! :gwizdanie:
  21. a gdzie ty jestes? w Turku [br]Dopisany: 01 Marzec 2009, 10:02_________________________________________________ale juz troche zaszlo :gwizdanie:[br]Dopisany: 01 Marzec 2009, 10:02_________________________________________________o znowu swieci :decayed:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.