Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adas

  1. no siemka ? chwal się co tam i kiedy zmajstrowałeś ?
  2. nie było mnie tu chyba z 10 lat , gdzie stara gwardia?
  3. Adas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Witam, czy EPD 44TK to aktualny klubowicz? bo był widziany takowy w ramkami klubowymi
  4. Furka robi wrażenie. A jak z komfortem jazdy? Brałeś pod uwagę np SLS-a? Ostatnio jechałem i bardzo fajnie to też chodzi.
  5. Na sprzedaż idzie? ile za nią teraz trzeba dać?
  6. Obecnie mam Pirelli P Zero Rosso i we właściwościach mają 71dB a Sessanty 67dB, więc powinienem być zadowolony z głośności interesuje Mnie czy z trakcją będzie ok, bo mam ośkę sorry za ot
  7. szymeniu: opony nadal masz sessanty? jak się sprawują? czemu akurat one?
  8. Wina była podobno pompy w baku, została wymieniona wraz z innymi pierdółkami. Chodzi.. wreszcie myślałem już że nie zdążę na letnie felgi wrzucić w tym roku
  9. pompa wysokiego ciśnienia wymieniona, to samo
  10. ale Mi szkoda, że Mnie tam nie ma , ale co tam, niedługo na 13h do pracy ide
  11. po zgaszeniu jest 3 bary i czasami maleje a czasami nie. Gdy maleje, to różnie, do 2, do 1 bara Nie wiem jakie jest ciśnienie jak jest odpalony
  12. Witam, Pacjent: moja 2.0TFSI, Objawy: Silnik chodzi do rozgrzania, nagle gaśnie. Nie idzie odpalić. Dopiero jak ostygnie to idzie znów odpalić, po czym jak się nagrzeje to gaśnie. Na komputerze pokazuje błąd P310B ciśnienie paliwa poza zakresem tolerancji. Czujnik od zaworu G410 podmieniony, dzieje się to samo. Jakieś sugestie co to może być? Czy pompa czy zawór G410 czy coś innego? I jeszcze mam pytanie, czy po zgaszeniu silnika, ciśnienie paliwa pomiędzy pompą a zaworem G410 powinno być stałe (jakie?) czy może maleć? Proszę pomóżcie
  13. chciałem kogoś tak po prostu przypadkiem spotkać
  14. i czemu nikogo na ulicy św. Marcina nie spotkałem
  15. Adas odpowiedział(a) na Adas temat w Lifestyle i Hydepark
    Dostałem odpowiedź od jednej z firm. Cena materiału (w kolorach które chcę) z robocizną - 500 zł netto/mb . Jest to na razie cena szacunkowa bez oglądania projektu ale i tak w uj dużo. Cholera będę musiał ostro negocjować..
  16. kurde szkoda, że nie wpadłem
  17. Adas odpowiedział(a) na Adas temat w Lifestyle i Hydepark
    Ale co to jest za cena? Bo w internecie coś znalazłem, że materiał ~250zł/m2. Potrzebuję naprawdę większych konkretów.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.