Treść opublikowana przez Adas
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ktoś się do Bukowiny będzie wybierał ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja 0,5 Jacka obróciłem w A4
- SPOTY W TURKU
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ten co się tak nabijał na zlocie, że u Nas się tak witają :decayed:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
powiedz, że to Ty dzwoniłeś do Mnie ostatnio?, bo Ja taki teraz nieogarnięty i milion rzeczy na głowie, że nic nie czaje :decayed:
- SPOTY W TURKU
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Panie i Panowie, zdrowych i wesołych świąt życzę, ostatnio mało wpadam bo roboty max
-
Kamera samochodowa, rejestrator, DVR
No chyba , że Ty chciałeś siebie filmować i oglądać potem jak za***iście wyglądasz za kierownicą Ja nie wiem skąd u Ciebie takie pomysły drogi kolego
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
nie wiem czy było.. Best bike rentals in the globe.
-
Kamera samochodowa, rejestrator, DVR
Według Mnie, użyjesz raz czy dwa i Ci się znudzi ten gadżet
-
Mandat za zatrzymanie się na zatoczce autobusowej
ręce opadają..
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
oglądałem "Drive" i jak dla Mnie kupa maks :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Grudzień 2011, 11:14_________________________________________________od siebie polecam serial "The Shield" http://www.filmweb.pl/serial/%C5%9Awiat+gliniarzy-2002-114052 9,5/10
-
Spociki Łódzkie
nom ale walka Mameda za to była super
-
Spociki Łódzkie
no właśnie wydawało mi się, że cię widziałem siedziałeś chyba zaraz za Saletą hyhy a był Saleta ? bo go nie wdziałem ale podobno raz na chwile byliśmy na kamerze jak któryś tam wychodził zawodnik z widowni [br]Dopisany: 27 Listopad 2011, 02:25_________________________________________________i ile tam dupek było :decayed: :decayed: :kox:
-
Spociki Łódzkie
oglądałem na żywo walki, naprawdę warto pokibicować na miejscu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tyle $ za takiego golasa :decayed: wklej fote na forum bo juz nie wiem jak wygladasz ADAS hyhy trochę tylko schudłem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tyle $ za takiego golasa :decayed:
-
Jaka odśnieżarka
Ja zamówiłem Stiga Snow Fox z allegro za 3800 (wysyłka gratis), co będzie to będzie
-
telefon dla dziewczyny-jaki?
tamten przykład akurat śmieszny ale sam bym kupił coś z różem model taki jak Mój tylko kolor inny.. http://allegro.pl/nowa-nokia-6700c-illuvial-pink-sklep-radom-fv-i1923150899.html
-
Jaka odśnieżarka
najgorsze jest to, że nigdzie nie mogę znaleźć jakiś porządnych opinii, a w sklepach chcą sprzedać to co mają, więc chwalą swoje zastanawiam się jeszcze nad agromą
-
Jaka odśnieżarka
zastanawiam się pomiędzy http://www.stiga.pl/0,592,snow-fox.html a http://www.stiga.pl/0,253,snow-blizzard.html pierwsza kosztuje 3800 druga 5350 na allegro, różnią się silnikiem, wydajnością, wielkością kół i szerokością odśnieżania nikt nic nie doradzi ? [br]Dopisany: 12 Listopad 2011, 11:43_________________________________________________doradzono Mi, że ta snow fox za 3800 w zupełności Mi wystarczy (mam do odśnieżania około 700m2), jestem w 99% zdecydowany, pozostaje wynegocjowanie ceny
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
nie ten temat
-
Jaka odśnieżarka
Jakie posiadacie odśnieżarki, jakie są Wasze odczucia, jakie polecacie ? Przymierzam się do kupna właśnie i zastanawiam się nad wyborem. Czy warto wybierać z oferty firmy Stiga czy może innej ? Budżet do około 5 tys. co nie oznacza, że może być za 3 :gwizdanie:
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
mógłby ktoś dać jakiś tytuł filmu o służbach specjalnych itp bądź z jakimś wątkiem powiązanym z nimi ?
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
bardzo fajny, jedynka tak samo, jeszcze jakieś tytuły w tym klimacie może ?