Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adas

  1. ktoś się do Bukowiny będzie wybierał ?
  2. Ja 0,5 Jacka obróciłem w A4
  3. Adas odpowiedział(a) na Adas temat w Wielkopolskie
    ok ok :decayed:
  4. ten co się tak nabijał na zlocie, że u Nas się tak witają :decayed:
  5. powiedz, że to Ty dzwoniłeś do Mnie ostatnio?, bo Ja taki teraz nieogarnięty i milion rzeczy na głowie, że nic nie czaje :decayed:
  6. Adas odpowiedział(a) na Adas temat w Wielkopolskie
    wesołych wesołych
  7. Panie i Panowie, zdrowych i wesołych świąt życzę, ostatnio mało wpadam bo roboty max
  8. Adas odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    No chyba , że Ty chciałeś siebie filmować i oglądać potem jak za***iście wyglądasz za kierownicą Ja nie wiem skąd u Ciebie takie pomysły drogi kolego
  9. nie wiem czy było.. Best bike rentals in the globe.
  10. Adas odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Według Mnie, użyjesz raz czy dwa i Ci się znudzi ten gadżet
  11. oglądałem "Drive" i jak dla Mnie kupa maks :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Grudzień 2011, 11:14_________________________________________________od siebie polecam serial "The Shield" http://www.filmweb.pl/serial/%C5%9Awiat+gliniarzy-2002-114052 9,5/10
  12. Adas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    nom ale walka Mameda za to była super
  13. Adas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no właśnie wydawało mi się, że cię widziałem siedziałeś chyba zaraz za Saletą hyhy a był Saleta ? bo go nie wdziałem ale podobno raz na chwile byliśmy na kamerze jak któryś tam wychodził zawodnik z widowni [br]Dopisany: 27 Listopad 2011, 02:25_________________________________________________i ile tam dupek było :decayed: :decayed: :kox:
  14. Adas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    oglądałem na żywo walki, naprawdę warto pokibicować na miejscu
  15. tyle $ za takiego golasa :decayed: wklej fote na forum bo juz nie wiem jak wygladasz ADAS hyhy trochę tylko schudłem
  16. tyle $ za takiego golasa :decayed:
  17. Ja zamówiłem Stiga Snow Fox z allegro za 3800 (wysyłka gratis), co będzie to będzie
  18. tamten przykład akurat śmieszny ale sam bym kupił coś z różem model taki jak Mój tylko kolor inny.. http://allegro.pl/nowa-nokia-6700c-illuvial-pink-sklep-radom-fv-i1923150899.html
  19. najgorsze jest to, że nigdzie nie mogę znaleźć jakiś porządnych opinii, a w sklepach chcą sprzedać to co mają, więc chwalą swoje zastanawiam się jeszcze nad agromą
  20. zastanawiam się pomiędzy http://www.stiga.pl/0,592,snow-fox.html a http://www.stiga.pl/0,253,snow-blizzard.html pierwsza kosztuje 3800 druga 5350 na allegro, różnią się silnikiem, wydajnością, wielkością kół i szerokością odśnieżania nikt nic nie doradzi ? [br]Dopisany: 12 Listopad 2011, 11:43_________________________________________________doradzono Mi, że ta snow fox za 3800 w zupełności Mi wystarczy (mam do odśnieżania około 700m2), jestem w 99% zdecydowany, pozostaje wynegocjowanie ceny
  21. nie ten temat
  22. Jakie posiadacie odśnieżarki, jakie są Wasze odczucia, jakie polecacie ? Przymierzam się do kupna właśnie i zastanawiam się nad wyborem. Czy warto wybierać z oferty firmy Stiga czy może innej ? Budżet do około 5 tys. co nie oznacza, że może być za 3 :gwizdanie:
  23. mógłby ktoś dać jakiś tytuł filmu o służbach specjalnych itp bądź z jakimś wątkiem powiązanym z nimi ?
  24. bardzo fajny, jedynka tak samo, jeszcze jakieś tytuły w tym klimacie może ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.