Treść opublikowana przez Adas
-
SPOTY W TURKU
Ja na razie jeszcze nigdzie nie byłem, więc wciąż na miejscu
-
SPOTY W TURKU
co tam Pany, dawno Was nie widziałem :gwizdanie:
-
Spoty Olsztyńskie
ok, jakoś już załatwione :gwizdanie:
-
Spoty Olsztyńskie
znajomy w BMW 7 potrzebuje wyczyścić filtr DPF a właśnie w tamtych okolicach teraz jest..
-
Spoty Olsztyńskie
siemka Panowie, czy ktoś może miał do czynienia z tym mechanikiem ? http://dobrymechanik.net/mechanicy/ostroda/auto-leszek-service.html
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Nikuś - podobna :decayed: gratulacje- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja też zaraz :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jaki tu ruch- X Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Samociążek - POGADUSZKI
dziewczyny nie róbcie OT, to temat o piciu :decayed:- X Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Samociążek - POGADUSZKI
Zdecydowanie haha bo nie będzie końca- X Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Samociążek - POGADUSZKI
a Ja chyba ten zlot spędzę na trzeźwo :polew: :polew: Prezesa nie będzie, ktoś musi nie pić :polew:- X Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Samociążek - POGADUSZKI
:naughty:- Strefa Śmiechu
http://kwejk.pl/obrazek/274221/uwaga!!.html- [ALL] Ubezpieczenie domu
Brat ma dom ubezpieczony w Warcie i też bezproblemowo było wypłacone po zalaniu piwnicy.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a co, masz domek ? :naughty: :decayed: Ślesin jak Ślesin, kumple Mnie wciąż namawiają na weekendy w Skorzęcinie, podobno grubo jest :kox: a w Skorzęcinie to prawie jak nad morzem, mnóstwo ludzi, ale też sporo penerstwa :gwizdanie: dawno tam w sumie nie byłem..- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a co, masz domek ? :naughty: :decayed: Ślesin jak Ślesin, kumple Mnie wciąż namawiają na weekendy w Skorzęcinie, podobno grubo jest :kox:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
hyh, do Poznania jadę PKP :kox:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
SIĘ BAWIĆ :naughty:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja w sobotę jadę na popijawę do Poznania :decayed: parapetówa u koleżanki :naughty:- X Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Samociążek - POGADUSZKI
na liście nie ma, więc tylko podpuszcza- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
uf.. i 35 km na rowerku pyk- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to Adas znowu przestanie golić nogi- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
rozumiem ze wypoczniesz troszke oczywiście wypoczynek czynny :naughty: rowerek, tenis i te sprawy - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00