Treść opublikowana przez Adas
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
myślałem, że już o tym zapomnieliśmy a przydałaby Mi się taka siateczka, nie wiem gdzie ją ominąłem jak zamawiałem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A po wiela łyna? dałem za nią 150 z przesyłką... naciągnięta może za dwa razy to za 120 z dowozem na spota albo gdzieś tam puszcze nie mam uchwytów :disgust:
-
X Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Samociążek - POGADUSZKI
jadę
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- Galeria zdjęć i filmów ze spotów Wielkopolskich
chyba kogoś rozpoznaje.. hmm nick "basen" chyba miał- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a Ja po pracy- SPOTY W TURKU
nie znam, zapewne kupione od kogoś z forum.. :gwizdanie:- Kredyt na zakup auta
Podstawa to mieć kontroferte innego banku wtedy idzie dobrze negocjować Ważną sprawą jest też aby zwrócić uwagę jaka jest wysokość wykupu, czasami jest to 1%, czasami jakaś po prostu kwota- Pogoda na bieżąco
w Turku po 0,5 litra jest bardzo ciepło na krótkie spodenki i krótki rękaw, chociaż na trzeźwo pewnie nie jest tak samo :>- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
http://cgi.ebay.pl/225-40-18-P-ZERO-ROSSO-92Y-XL-2254018-PIRELLI-CAR-TYRE-/150548312038?pt=UK_Cars_Tyres_RL&hash=item230d60efe6#ht_595wt_901 spytałem czy ma 235/40 18, czekam na odpowiedź :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Pepin: a gdzie kupowałeś swoje oponki ? znalazłeś gdzieś tanio ?- YouTube - filmy warte obejrzenia
The Apple Tree - Feat. The Glitch Mob dobra muza :naughty: i nad montażem też ktoś popracował- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
kilka dni temu rypło 5 lat na forum kiedy obrócimy jaką flaszkę- Strefa Śmiechu
eee. lepsze jest to :naughty:- X Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Samociążek - POGADUSZKI
będzie tylko następnym razem miej założoną koszulkę :decayed:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
01.07- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to nie pospałem :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobranoc- Nie pies nie wydra, a raczej nie z4 nie supra
- X Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Samociążek - POGADUSZKI
Mnie to zastanawia: 1. Kiepska miejscówka - 8 2. Słabe warunki w ośrodku - 9 Czy Wy chcecie jechać z żoną na wakacje swojego życia czy na zlot, żeby fajnie spędzić czas z wiarą z forum ? Czego tu wymagać ? 5 gwiazdek ? No bez przesady- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Bardzo ładny Mój kochaniutki obecny rowerek taki: http://www.cube.eu/pl/hardtail/pro-series/reaction-team/- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
http://www.rower.com/archiwum.php?art=2831 to teoretycznie jakie powinny być, najlepiej i tak sobie przymierzyć Ja mam 185cm wzrostu i jeździłem na 19, teraz mam 20, trzeba patrzeć też jakie ma się wysokie krocze- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no stan bardzo dobry rama 19 to taka akurat na Mój wzrost- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Pepin Ja ostatnio sprzedałem Mój poprzedni rowerek Wheeler Pro 2900 za 550 zl :gwizdanie: rama 19- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Bardzo ładnie Karol :gwizdanie: a sam biegasz czy z kimś ? Mi właśnie to stanowi największy problem, bo bardziej wolę z kimś ale jak nie ma wyboru to sam :gwizdanie: - Galeria zdjęć i filmów ze spotów Wielkopolskich