Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adas

  1. myślałem, że już o tym zapomnieliśmy a przydałaby Mi się taka siateczka, nie wiem gdzie ją ominąłem jak zamawiałem
  2. A po wiela łyna? dałem za nią 150 z przesyłką... naciągnięta może za dwa razy to za 120 z dowozem na spota albo gdzieś tam puszcze nie mam uchwytów :disgust:
  3. chyba kogoś rozpoznaje.. hmm nick "basen" chyba miał
  4. a Ja po pracy
  5. Adas odpowiedział(a) na Adas temat w Wielkopolskie
    nie znam, zapewne kupione od kogoś z forum.. :gwizdanie:
  6. Podstawa to mieć kontroferte innego banku wtedy idzie dobrze negocjować Ważną sprawą jest też aby zwrócić uwagę jaka jest wysokość wykupu, czasami jest to 1%, czasami jakaś po prostu kwota
  7. w Turku po 0,5 litra jest bardzo ciepło na krótkie spodenki i krótki rękaw, chociaż na trzeźwo pewnie nie jest tak samo :>
  8. http://cgi.ebay.pl/225-40-18-P-ZERO-ROSSO-92Y-XL-2254018-PIRELLI-CAR-TYRE-/150548312038?pt=UK_Cars_Tyres_RL&hash=item230d60efe6#ht_595wt_901 spytałem czy ma 235/40 18, czekam na odpowiedź :gwizdanie:
  9. Pepin: a gdzie kupowałeś swoje oponki ? znalazłeś gdzieś tanio ?
  10. The Apple Tree - Feat. The Glitch Mob dobra muza :naughty: i nad montażem też ktoś popracował
  11. kilka dni temu rypło 5 lat na forum kiedy obrócimy jaką flaszkę
  12. Adas odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    eee. lepsze jest to :naughty:
  13. będzie tylko następnym razem miej założoną koszulkę :decayed:
  14. to nie pospałem :gwizdanie:
  15. dobranoc
  16. Mnie to zastanawia: 1. Kiepska miejscówka - 8 2. Słabe warunki w ośrodku - 9 Czy Wy chcecie jechać z żoną na wakacje swojego życia czy na zlot, żeby fajnie spędzić czas z wiarą z forum ? Czego tu wymagać ? 5 gwiazdek ? No bez przesady
  17. Bardzo ładny Mój kochaniutki obecny rowerek taki: http://www.cube.eu/pl/hardtail/pro-series/reaction-team/
  18. http://www.rower.com/archiwum.php?art=2831 to teoretycznie jakie powinny być, najlepiej i tak sobie przymierzyć Ja mam 185cm wzrostu i jeździłem na 19, teraz mam 20, trzeba patrzeć też jakie ma się wysokie krocze
  19. no stan bardzo dobry rama 19 to taka akurat na Mój wzrost
  20. Pepin Ja ostatnio sprzedałem Mój poprzedni rowerek Wheeler Pro 2900 za 550 zl :gwizdanie: rama 19
  21. Bardzo ładnie Karol :gwizdanie: a sam biegasz czy z kimś ? Mi właśnie to stanowi największy problem, bo bardziej wolę z kimś ale jak nie ma wyboru to sam :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.