Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adas

  1. chcę taki być
  2. dobra, żartowaliśmy
  3. może jakiś zaworek od turbinki ?
  4. ładna sztuka dobrze, że wywaliłeś te małe gówienka co miałeś w lampach :decayed: ciekawe kto Cię przekonał nie myślałeś o programie ? [br]Dopisany: 25 Kwiecień 2011, 17:59_________________________________________________p.s. oznacz sobie w tytule tematu oznaczenie silniczka
  5. tzn to nie jest wina sprzętu tylko ich ? internet to neo
  6. czy mogę coś poradzić, nie biorąc pod uwagę restart ustawień, gdy na routerze w logach wciąż Mi się pojawia "DHCP request timeout." i Mi zrywa połączenie z netem co chwila
  7. no tak tak, ale już Mnie w uj denerwuje jak na drugim biegu Mi zrywa czemu nie wziąłem quattro :wallbash:
  8. Panowie czymś konkretnym się różnią od siebie te opony ? http://www.opony.com.pl/opony/235/40R18/pirelli/letnie/osobowe/?p=371,45,1,4 i czy takie będą dobre ? czy coś innego możecie polecić ? zależy Mi na super przyczepności
  9. kope lat :gwizdanie: no kopę, kopę :gwizdanie: wpadnij w niedziele mendo ta.. a kierowce załatwisz ? :decayed:
  10. kope lat :gwizdanie:
  11. hyhy następnym razem będę sprzedawał do 21 bo później już nie pamiętam Wihajster przed wyjazdem mówił "sory, że nie wziąłem tych flaszek co zamawiałem", a Ja do tego momentu myślałem, że brał :decayed:
  12. a mam, mam dzięki
  13. Pepin: i jak tam te płytki do navi ?
  14. Adas odpowiedział(a) na Adas temat w Wielkopolskie
    co nie przecież jesteśmy
  15. https://picasaweb.google.com/110307685678150411179/BukowinaTatrzanska2011ByBartS02?authkey=Gv1sRgCLSo5uG7r6XY3wE#5590202594033079874 to już było poza Moją pamięcią :kox:
  16. Adas odpowiedział(a) na Adas temat w Wielkopolskie
    dobrze, że zdrowie nic nie ucierpiało a ubezpieczyciele są przygotowani na duże koszta, bez obaw
  17. Adas odpowiedział(a) na Adas temat w Wielkopolskie
    przy jeździe na 19 w B7 trzeba już bardzo uważać :gwizdanie: tak myślę :gwizdanie:
  18. Adas odpowiedział(a) na Adas temat w Wielkopolskie
    tzn w B8 bym dawał 19 a w B7 to 18 maks :gwizdanie:
  19. będzie reszta zdjęć czy nie, bo narazie nie mogę siebie nigdzie znaleźć
  20. za co ??? jestem laska i jaram blanty :decayed:
  21. moskal: też jeszcze nie zdążyłem podziękować, więc dzięki
  22. Młodzikowi padła skrzynia..
  23. Ty już lepiej idź :decayed:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.