Treść opublikowana przez Adas
-
SPOTY W TURKU
mój pierwszy bieg nie daje rady z trakcją :gwizdanie:
- SPOTY W TURKU
-
SPOTY W TURKU
hyhy to wszystko jasne
-
SPOTY W TURKU
kojarzę, chodził z moim kolegą do klasy, mieli kiedyś taką śmieszną prezentację na YT :decayed: tak ?
-
SPOTY W TURKU
do technikum chodził ?
-
SPOTY W TURKU
a kto jeśli możesz powiedzieć [br]Dopisany: 06 Luty 2011, 02:05_________________________________________________ no seria.. z chipowanymi to bym nie miał szans chipowane B8 3.0 TDI robią na blisko 300 KM
-
SPOTY W TURKU
kumpel a8 mowil ze gdzies sie z toba na drodze troche ganial to mowi ze dawales rade a nie pamiętam, a jakie to A8 ? tzn coś może Mi świta ale za mało
-
SPOTY W TURKU
widzę, że nie śpisz a jak widzisz przeróbkę na plus ? [br]Dopisany: 06 Luty 2011, 01:53_________________________________________________dzisiaj gadałem ze znajomym który ma B8 3.0 tdi i mówi, że mu odchodziłem, aż sam nie wierze
-
SPOTY W TURKU
ale co ? teraz ? dzisiaj niemobilny jestem a Ty jak ?
-
SPOTY W TURKU
No Ja wiem, że naprawią, ale trzeba dzwonić, załatwiać, auto zostawiać itp a co Łukaszku przymodziłeś z wydechem ? chwal się :naughty: :naughty: widzę, że też spać nie możesz hm a już czytam w Twoich postach p.s. jak tam Tomek
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jak znów ? :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
fak ju :tongue4:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no raz wjechałem kiedyś w gościa lekko z mojej winy, bo zamiast na pomarańczowym jechać to stanął ale to już stara historia :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ciężka sprawa, już wyjaśniam.. warunki: noc, w uj padało wyprzedzałem, koleś z środka rzędu aut, które wyprzedzałem, we Mnie uderza z prawej (uderzenie składa Mi prawe lusterko), dokańczam manewr wyprzedzania reszty, włączyłem awaryjne, zwalniam, cała kolumna zwolniła, zjeżdżam wolno z awaryjnymi na pobocze z myślą że koleś też zjedzie, widzę że wyprzedza Mnie kilka aut i nikt się nie zatrzymuje, no to rura i ścigam nie wiem jakie auto, powyprzedzałem parę i się przyglądałem czy któryś miał jakieś obrażenia ale tak padało mocno i ciemno było, że nie nie złapałem gnoja [br]Dopisany: 05 Luty 2011, 00:53_________________________________________________ też się cieszę, że nic gorszego nie było..
-
SPOTY W TURKU
wydeszek super.. ale dzisiaj miałem przygodę nie do pozazdroszczenia wjechał we Mnie jakiś pacan nie patrząc w lusterko i mam przerysowane prawe oba drzwi, błotnik i lusterko
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tylko blacharka, w sumie to nie ma aż takich wgnieceń co mocno przetarte jeszcze koleś spierdolił więc pójdzie z Mojego AC
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wyprzedzałem rząd samochodów na trasie, koleś jeden z środka nie wejrzał w lusterko i zaczął manewr wyprzedzania jak byłem z jego lewej i wygrzał
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
kur** jakiś frajer we Mnie wjechał, oba drzwi, błotnik i lusterko do wymiany :confused4:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
z ciekawości spytam, ile w Poznaniu projektanci biorą za wykonanie projektu budynku mieszkalnego (dom) ?
-
SPOTY W TURKU
może poczekajmy na poprawę pogody jak zrobi się trochę cieplej to na pewno będzie milej robić jakiegoś spota
-
Plz o głos na bryke nr.3 ............Dzieki wielkie cyce :)
x 2
-
[ALL B8] B8 Allroad
jest taki gwint jak KW HLS KW HLS 2: 2499 euro, K HLS 4: 3299 euro http://www.kwpolska.pl/img/hls.pdf
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a u mnie wszystko w porządku gram w tenisa Ja też, tylko że w ziemnego
-
ŁDZ Banda zaprasza na kanał IRC | irc://irc.freenode.net/a4-klub.pl :D
pamiętam stare dobre czasy IRC-a :gwizdanie: gdy jeszcze gg nie było tak popularne, siedziało się tylko na ircu było trochę zabawy, boty, klony itp
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Może jakiś wirus. Miałem kiedyś takiego wirusa, że komp się wyłączał po 15 sekundach od wgrania windowsa