Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adas

  1. Nie wiem skąd u Ciebie to zdziwienie, Moje 2.0 TFSI pali średnio nie mniej niż 13, głównie po mieście.
  2. [br]Dopisany: 18 Grudzień 2010, 01:16_________________________________________________kurczę na 6 do pracy, trzeba będzie dojść 2 km
  3. Adas odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    dość dawno to już było
  4. wreszcie koniec pracy dzisiaj tylko 14 h
  5. a chcesz w ryj ?
  6. człowiek robi po kilkanaście godzin dziennie, jedzie zamyślony o obowiązkach a tu taki ciołek z auta Ci radarem pyknie
  7. k**wa 300 zl i 8 punktów 94 na 50 i na h*j przyjąłem
  8. Adas odpowiedział(a) na Adas temat w Wielkopolskie
    brawo
  9. 15 h pracy dziennie, takie przygotowania
  10. wreszcie odpoczynek po 18 h pracy ufff..
  11. a zobacz kolego 5 postów wyżej, nawet na tej samej stronie :gwizdanie:
  12. Ja to samo pytanie ale od 27:00
  13. drosdek: wszyscy już chyba dzisiaj żyją andrzejkami
  14. jak trochę przystopuję z inwestycjami
  15. nie, przy domu odśnieżałem :gwizdanie:[br]Dopisany: 29 Listopad 2010, 23:27_________________________________________________hyhy dzisiaj na letnich kapciach się zakopałem na światłach musiałem na wstecznym robić nawrotkę :decayed: na szczęście godzinę temu zmieniłem już oponki
  16. cholera ale padnięty jestem, ile można odśnieżać, chyba zainwestuje w odśnieżarkę :gwizdanie: zna się ktoś na sprzęcie ?
  17. Adas odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
  18. wyprzedziles mnie o 2 sek :bicz3:[br]Dopisany: 26 Listopad 2010, 07:40_________________________________________________zaczynna snieg u mnie napidalac nie mów nic o śniegu, nie może dzisiaj padać i nie będzie u Mnie :gwizdanie:
  19. Adas odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
  20. powiedzieć mogę, a że wyjdzie z 250 to już inna bajka sory za OT
  21. a nie chcecie zobaczyć ile Moja A4 wyciągnie ?
  22. Adas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    czajnik się nie czai

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.