Treść opublikowana przez Adas
-
[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]
jak tam bajk przesiadka z ośki na quattro czuje się coś ?
-
Urodziny Prezesa
Najlepszego pijaku
-
Spociki Łódzkie
możliwe, że będę w niedziele w Łodzi, ale nie wiem czy swoim autem jak będę swoim to może wpadnę
- Spociki Łódzkie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:polew: :polew: ale dorypali billboardy u Mnie w mieście
-
Spociki Łódzkie
robicie spota w niedzielę ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jazda bez trzymanki
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a tam Madas.. pamiątki ze zlotu byś nie miał
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Nikuś .. radar był ustawiony na 90++ pamiętajcie, że radar musi się przeładować, z tego co mi wiadomo trwa to ok 5 sekund więc może nie wszystkim wam zrobiło zdjęcie miedzy Mną a Młodzikiem było 2 sekundy, więc to jakaś mała bzdura
-
Strefa Śmiechu
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
telefon doszedl ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czesc gazerze , coo tam[br]Dopisany: 10 Październik 2010, 20:42_________________________________________________wpadniesz 17 na spota ? , quwq nie widzalem Ciebie......[br]Dopisany: 10 Październik 2010, 20:43_________________________________________________potrzebowal bym pare finek [br]Dopisany: 10 Październik 2010, 20:44_________________________________________________spadam, narson, milego wieczoru zycze raczej nie wpadnę, będę miał sporo roboty w tym roku.. i w następnym :gwizdanie: ale kiedyś na pewno będę- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Madas pisałeś, że 5 osób ma zdjęcia ? kto jeszcze prócz Ciebie i Młodzika ?- Spociki Łódzkie
nie robicie jakiegoś spota w poniedziałek ? bo chyba zawitam do Łodzi :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czołem- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
znowu będziesz się chwalił, że nie śpisz o 4 czy 5... to teraz problem czy 4 czy 5 :decayed: :>[br]Dopisany: 09 Październik 2010, 04:57_________________________________________________kurde już po 5, idę spać :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
lecę zapić mordkę- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
U mnie listonosz i nic nie przyniósł z BB ... U Mnie listonosz przychodzi i się pyta czy szybko jeżdżę bo polecony z gminy Biały Bór u mnie przyniósł dzisiaj 2 polecone ... to mi się nogi z waty zrobiły u mnie przychodzi i mówi:polecony do pana, odbiera pan? a Ty, ni uja, sąd grodzki- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
U mnie listonosz i nic nie przyniósł z BB ... U Mnie listonosz przychodzi i się pyta czy szybko jeżdżę bo polecony z gminy Biały Bór- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Madas, poleconego nie dostałeś ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
pewnie w dieslu była co ? :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Mi też przyszło komuś jeszcze ? :naughty:- Fotki Zlotowe z Fotoradarów
jechałem za Młodzikiem - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00