Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adas

  1. jak tam bajk przesiadka z ośki na quattro czuje się coś ?
  2. Najlepszego pijaku
  3. Adas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    możliwe, że będę w niedziele w Łodzi, ale nie wiem czy swoim autem jak będę swoim to może wpadnę
  4. Adas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ja ?
  5. :polew: :polew: ale dorypali billboardy u Mnie w mieście
  6. Adas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    robicie spota w niedzielę ?
  7. jazda bez trzymanki
  8. a tam Madas.. pamiątki ze zlotu byś nie miał
  9. Nikuś .. radar był ustawiony na 90++ pamiętajcie, że radar musi się przeładować, z tego co mi wiadomo trwa to ok 5 sekund więc może nie wszystkim wam zrobiło zdjęcie miedzy Mną a Młodzikiem było 2 sekundy, więc to jakaś mała bzdura
  10. Adas odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
  11. telefon doszedl ?
  12. czesc gazerze , coo tam[br]Dopisany: 10 Październik 2010, 20:42_________________________________________________wpadniesz 17 na spota ? , quwq nie widzalem Ciebie......[br]Dopisany: 10 Październik 2010, 20:43_________________________________________________potrzebowal bym pare finek [br]Dopisany: 10 Październik 2010, 20:44_________________________________________________spadam, narson, milego wieczoru zycze raczej nie wpadnę, będę miał sporo roboty w tym roku.. i w następnym :gwizdanie: ale kiedyś na pewno będę
  13. Madas pisałeś, że 5 osób ma zdjęcia ? kto jeszcze prócz Ciebie i Młodzika ?
  14. Adas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    nie robicie jakiegoś spota w poniedziałek ? bo chyba zawitam do Łodzi :gwizdanie:
  15. znowu będziesz się chwalił, że nie śpisz o 4 czy 5... to teraz problem czy 4 czy 5 :decayed: :>[br]Dopisany: 09 Październik 2010, 04:57_________________________________________________kurde już po 5, idę spać :gwizdanie:
  16. lecę zapić mordkę
  17. U mnie listonosz i nic nie przyniósł z BB ... U Mnie listonosz przychodzi i się pyta czy szybko jeżdżę bo polecony z gminy Biały Bór u mnie przyniósł dzisiaj 2 polecone ... to mi się nogi z waty zrobiły u mnie przychodzi i mówi:polecony do pana, odbiera pan? a Ty, ni uja, sąd grodzki
  18. U mnie listonosz i nic nie przyniósł z BB ... U Mnie listonosz przychodzi i się pyta czy szybko jeżdżę bo polecony z gminy Biały Bór
  19. Madas, poleconego nie dostałeś ?
  20. pewnie w dieslu była co ? :gwizdanie:
  21. Mi też przyszło komuś jeszcze ? :naughty:
  22. jechałem za Młodzikiem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.