Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adas

  1. a dziwisz sie jej? dziwie się jej zachowaniu, miasto jest małe, nie problem żebym porozmawiał z jakimkolwiek innym pracodawcą do którego pojdzie.. Adas nie dziw sie ze ludzie chca zarabiac wiecej, ty nie chcesz? a niech sobie zarabia więcej u kogoś, Mi tam bez różnicy, tylko samo zachowanie przy odejściu Mnie czasami tak rozbraja, że nie wiem czy ci ludzie są tacy mega głupi czy co [br]Dopisany: 30 Wrzesień 2010, 20:57_________________________________________________samo to że poinformowała Mnie o odejściu telefonicznie, to jakiś nietakt
  2. a dziwisz sie jej? dziwie się jej zachowaniu, miasto jest małe, nie problem żebym porozmawiał z jakimkolwiek innym pracodawcą do którego pojdzie..
  3. wiem doopa = pupa kurvva = ku***a chooj = ch***j nie pamiętam co jeszcze jeszcze kupa.eu [br]Dopisany: 30 Wrzesień 2010, 20:32_________________________________________________ pewnie znalazla prace za wieksze wynagrodzenie to jest pewne
  4. forum samo zmienia słowa
  5. piz*a j**ana pracownica Mi sie zwolnila k**wa [br]Dopisany: 30 Wrzesień 2010, 20:05_________________________________________________mialo byc piz da, co tu zmienia
  6. fuj, jaka nieogolona ręka męska k**wa ręka
  7. a czy nie jest tak, że gdy na zdjęciu jest jakieś inne auto też to pomiar prędkości jest nie ważny ?
  8. też ide :gwizdanie:
  9. :gwizdanie:
  10. http://allegro.pl/audi-a4-concert-ii-chromowane-pokretla-listwa-i1253400178.html
  11. ale to nie ja ... to był nasz DJ Łale tyż pikny
  12. jak ta piosenka szła ?
  13. ze co? jakim piekielku i co umiera? w piekełki to czarna bestia a co nie działa to komputer między zegarami ukrywa sie przede mną - pojawia sie i znika z naciskiem na znika niestety - i nie wiem czy to pora mu umierać czy tylko coś nie łączy czy wogóle coś takiego może mieś miejsce? nic nie rozumiem co piszesz a trzeźwy jestem
  14. a gdzie Ty dorwałeś takie cacko kumpel ma, zapiera dech
  15. pojeździłem wczoraj F430, ale to idzie :kox:
  16. :gwizdanie:[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2010, 15:04_________________________________________________jade pojezdzic F430
  17. kurcze zapomniałem domknąć szybę od strony pasażera na noc, do połowy otwarta i nikt auta nie wziął
  18. Adas odpowiedział(a) na Adas temat w Wielkopolskie
  19. ale jaką winę, przecież nie ty prowadziłeś, i nie pamiętasz kto wziął auto tak na poważne ....to można w taki sposób się wybronić??bo dostałem jakieś pismo do wypełnienia dla nich (kto prowadził itp) Jeśli to był "gminny" fotoradar i nie podasz, kto prowadził, dostaniesz "goły" mandat, bez punktów. rozwiń termin "gminny fotoradar"
  20. na pewno nie w 2011, już dawno były by jakieś zapowiedzi :gwizdanie:
  21. kiedy bedzie B9
  22. Adas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    wczoraj w Łodzi byłem ale nikogo nie widziałem :gwizdanie:
  23. wnetrze jak wnetrze, ale zewnatrz a z jednostkami napędowymi to się zgodzę

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.