Treść opublikowana przez Adas
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
o tej porze praca? dyspozycja 24h to daj linka do roksy z Twoim ogłoszeniem roksy ? nie znasz roksy ... ? nie wiem o co chodzi :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
o tej porze praca? dyspozycja 24h to daj linka do roksy z Twoim ogłoszeniem roksy ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
o tej porze praca? dyspozycja 24h
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
praca, praca
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- YouTube - filmy warte obejrzenia
http://www.joemonster.org/p/370486/Nie_wiem_jak_sie_to_fachowo_nazywa_ale_tez wie ktoś co to za muzyka w tle leci ? :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to już dawno przestało być śmieszne- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jak co moge je zwizualizowac [br]Dopisany: 03 Październik 2010, 23:35_________________________________________________ silownik klapy gaszacej mam pokazać na metce nazwę spodenki po angielsku ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jest turdżikistańczykiem... :gwizdanie: kurde a coś bardziej precyzyjnie ... jak wygląda z kim chadza Głos niczym Pavarotti , lubi kolorowe gatki i lans na 18" pod gimnazjum to Mnie podsumował j**any [br]Dopisany: 03 Październik 2010, 22:46_________________________________________________i poprawka, to były spodenki [br]Dopisany: 03 Październik 2010, 22:50_________________________________________________- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tylko nie mysl ze wezme ta wywloke za 280 zl hyhyhyh :decayed:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
mam nadzieję, że wiesz, ze allegro śledzi licytacje po adresie IP i wychwytuje te z tego samego - czyli jak ktoś od Ciebei z domq kliknie z innego konta to masz kropka na szczęście nie praktykuję takich akcji, wolę zdecydowanie jak ktoś z Was Mi podbije aukcje [br]Dopisany: 02 Październik 2010, 18:31_________________________________________________a więc do roboty- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
podbije Mi ktoś aukcje ? http://allegro.pl/nokia-8800-sirocco-black-i1256123208.html 260- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Madas konto na allegro masz ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
i kto był ? :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nudy :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Bartek, daj 170 na aukcji- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
stary fon sprzedaje narazie ladnie idzie- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
2,25 zł, bo 2 zł to moje maksimum za ten szmelc jaki znów szmelc- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
proszzzz dzieki- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
http://allegro.pl/nokia-8800-sirocco-black-i1256123208.html Pany, policytujta się do 10 zl- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dzięki właśnie wróciłem z meczu .... :kox: [br]Dopisany: 01 Październik 2010, 00:04_________________________________________________[br]Dopisany: 01 Październik 2010, 00:08_________________________________________________ a czemu stoisz na glowie.. albo szalik jakoś do góry rękoma :naughty:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
chyba wolę tenis- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
"wszystko w swoim czasie mój synu" dobra, spadam na Dzień Chłopca do jutra :naughty: [br]Dopisany: 30 Wrzesień 2010, 21:25_________________________________________________w ogóle to.. nie przedstawiłeś Nam nigdy tej swojej panny gościu [br]Dopisany: 30 Wrzesień 2010, 21:26_________________________________________________ej k**wa ale w ogóle jaja, dostałem od pracownic na dzień chłopaka parę heinekenów :polew: :polew:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
po weselu przez jakieś 36h nie wsiadam za kółko a tak w ogóle to pierwsze mam pod Ślesinem, a drugie we Wrocku byś z raz na zlot pojechał żebyśmy się razem napili to nie - YouTube - filmy warte obejrzenia