Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adas

  1. a może Ty wpadniesz na najbliższego
  2. to Ty na spota przyjezdzaj
  3. co się dziwisz Adas właściwy człowiek na właściwym miejscu Ja się nie dziwie, należy Mu się przecież
  4. poznał Mnie na wylot w 3 dni
  5. Adas ty stara gazero ty zyjesz jeszcze? ja siorbie drina podlanczasz sie? Żyje, żyje U Mnie też piweczko idzie
  6. Bart-S zzielenial gratki
  7. bo nie chce miec takiego samego
  8. to auto trzeba sprzedac no trza i A7 kupić od A7 to z dala :naughty:
  9. to auto trzeba sprzedac
  10. co tam kuredu cieniasie ? czemu na zlot nie pojechałeś ?
  11. wczorajsze ? delikatnie 5 piwek tylko
  12. wódki w ogóle nie piłem, w piątek drineczki z jackiem a sobota tylko piwka wódki po prostu miałem zapas tak że by nie brakło
  13. :naughty:
  14. Ale reszta fotek gdzie tylko jedna osoba się postarała właśnie, dawać foty :gwizdanie:
  15. a gdzie stacjonujesz ?
  16. już Mi się tu uspokoić
  17. stu letniej wątroby
  18. musze zajrzec w zdjecia... calkiem mozliwe, bo troche fotek na pasie pstrykalem
  19. Mi z Warszawy też kilku płaciło na zlocie, nie wiedziałem właśnie czemu
  20. a co zazdrochy Cię biorą no zdjęcia lux też by Mi się takie przydały mojej A4
  21. :gwizdanie: co ? Ty też zapłaciłeś swojego czasu ?
  22. Adas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    kurcze cos Mi nie wchodza te zdjecia [br]Dopisany: 06 Wrzesień 2010, 12:34_________________________________________________o juz jest :gwizdanie:[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2010, 12:36_________________________________________________Wy byliście domek obok nie ?
  23. Adas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    wklejcie jakieś wspólne zdjęcie i powiedzcie kto jest kto

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.