Treść opublikowana przez Adas
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
http://www.autogaleria.pl/tapety/img/mercedes-benz/mercedes_e_coupe_2009_02_s.jpg http://www.autogaleria.pl/tapety/img/mercedes-benz/mercedes_e_coupe_2009_03_s.jpg http://www.motofilm.pl/wp-content/gallery/mercedes-e-coupe-przed-genewska-premiera/mercedes-benz-e-class-coupe_11.jpg jak dla Mnie mega kox :kox: [br]Dopisany: 22 Wrzesień 2010, 21:40_________________________________________________ dlaczego ? z wyglądu.. [br]Dopisany: 22 Wrzesień 2010, 21:41_________________________________________________w E klasie razi Mnie tylko srodek :thumbdown:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
B8 według Mnie straciło ostry charakter.. :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
koniecznie w coupe za***iste, u Mnie w Turku jedno w cabrio jezdzi :kox:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to kup sobie z łaski swojej A4 B8 3.o TDI Q wole B7 niz B8.. no i benzynka koniecznie [br]Dopisany: 22 Wrzesień 2010, 21:29_________________________________________________ A7 taaaak i 3.0 TFSI
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A4 B9 ? ale marzyć to sobie można :gwizdanie:[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2010, 21:27_________________________________________________i nie za szybko, jeszcze kilka latek
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to podłub coś przy furce mam dosyć w mojej, zbieram na jakieś quattro [br]Dopisany: 22 Wrzesień 2010, 21:20_________________________________________________ewentualnie jakies E 500
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wiecie co, czasami się już nudzi takie pierdolenie o niczym :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie myśl za dużo :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zmieniłem zdanie i zjadłem makaron
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
następny zbereźnik
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja jadę po jakieś bułki :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a wiesz że byłem ciekawy ciekawe ile piw przy liczeniu poszło też się zdziwiłem że ani jedno
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a wiesz że byłem ciekawy [br]Dopisany: 22 Wrzesień 2010, 19:32_________________________________________________ niezle początki alkoholizmu... a Ta to wszystko dojrzy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
robie sobie porzadki w szufladach, patrze i znalazlem tam 1100 kapsli, ciekawe skad
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a co robiles na bilardziku? a Ty zbereźniku [br]Dopisany: 22 Wrzesień 2010, 01:20_________________________________________________no nic, lecę spać :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wróciłem właśnie z bilardzika- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
eee no dalej kurcze dawno nie bylem na spocie, a navi Mi nie chodzi, nawet nie wiem czy trafie do KC [br]Dopisany: 20 Wrzesień 2010, 23:56_________________________________________________dobra ide spac- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
szuka ktos k**wa zaczepki ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
poniedzialek rano- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Moja praca to nie tylko sprzedawanie [br]Dopisany: 20 Wrzesień 2010, 08:30_________________________________________________jakieś cholerne choróbsko Mnie bierze katar od 2 dni, dzisiaj doszedł kaszel..- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wstałem, pracować trzeba- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jak tam ? dużo ludzi było ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00