Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adas

  1. pojedziemy za Madasem, Madas trafi
  2. a czemu miałby wiedzieć skoro Nikuś się wstydzi nas :polew: [br]Dopisany: 19 Sierpień 2010, 17:34_________________________________________________ w piątek rano wyjedziemy z Poznania trasą na Piłę-Szczecinek- Miastko- Jarosławiec .... wlecisz do mnie na kawę wcześniej i polecimy razem np ze stacji BP na Obornickiej ... sie pomysli sie zobaczy :naughty:
  3. jaki wystraszony w sumie można by kiedy natrzaskać trochę poezji :>[br]Dopisany: 19 Sierpień 2010, 12:36_________________________________________________a w ogóle to jaką drogą Pany jedziecie do Jarosławca ? [br]Dopisany: 19 Sierpień 2010, 12:37_________________________________________________może by ktoś zrobił ładną trasówkę ma mapie jak rok temu
  4. i zrobimy polowanie na druhny
  5. przepraszam za zarcik chętnie bym pojechał mimo że do Jorku ma ok 25km :> ale w ten weekend moja najmłodsza siostra wychodzi za mąż i dlatego odpadam ze zlotu miłej zabawy :good: pozdrawiam to wpadniemy na weselicho z delegacją A4 klubu jak rok temu w Pile
  6. Kraków Główny ?
  7. Pany pytanko mam, ktora stacja pkp bedzie najblizej Coke live festival ?
  8. dobry prawnik i nic sie wlascicielom takiej dziupli nie stanie.. ani wiezienia ani nic
  9. zaworek jeden dzisiaj wymienilem i wreszcie auto jezdzi normalnie
  10. ponad pol roku jezdzilem padaka a teraz czuje jakbym nowe auto kupil dzisiaj wciaz mokro bylo, wiec nie moglem za dobrze potestowac, na 2 biegu Mi czesto zrywalo przyczepnosc, a dawno juz tego nie robilo jestem mega happy
  11. Po wymianie zaworu DV na nowy (Forge), moc wrocila, wszystko gra i śmiga :> :> :> :>
  12. polecam "Incepcja"
  13. malo jest forow fotograficznych ? a no tak, tam by napewno szydera poszla z 3 razy bardziej .. a chociaz
  14. spokojnie Nikus :>
  15. Escalade moje jedno z marzen :)
  16. a w profilu kolor sie nie zmienia..
  17. Audi A4 B5 1.8T -> Audi A4 B7 2.0TFSI
  18. u Mnie w miescie jeden lepek ma SL 63 AMG w czarnym macie, tez znosny :gwizdanie:
  19. ale kac potwor, jade niedlugo na ślesin, Wojtek wypatruj niestety nie bede swoja A4 tylko mondeo kobity :gwizdanie:
  20. kuzwa czytam i czytam i myslalem ze na poznanskich jestem [br]Dopisany: 07 Lipiec 2010, 00:38_________________________________________________juz nie pije dzisiaj :gwizdanie:
  21. kto spi, no kto

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.