Treść opublikowana przez Adas
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
pojedziemy za Madasem, Madas trafi
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a czemu miałby wiedzieć skoro Nikuś się wstydzi nas :polew: [br]Dopisany: 19 Sierpień 2010, 17:34_________________________________________________ w piątek rano wyjedziemy z Poznania trasą na Piłę-Szczecinek- Miastko- Jarosławiec .... wlecisz do mnie na kawę wcześniej i polecimy razem np ze stacji BP na Obornickiej ... sie pomysli sie zobaczy :naughty:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jaki wystraszony w sumie można by kiedy natrzaskać trochę poezji :>[br]Dopisany: 19 Sierpień 2010, 12:36_________________________________________________a w ogóle to jaką drogą Pany jedziecie do Jarosławca ? [br]Dopisany: 19 Sierpień 2010, 12:37_________________________________________________może by ktoś zrobił ładną trasówkę ma mapie jak rok temu
-
VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje
i zrobimy polowanie na druhny
-
VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje
przepraszam za zarcik chętnie bym pojechał mimo że do Jorku ma ok 25km :> ale w ten weekend moja najmłodsza siostra wychodzi za mąż i dlatego odpadam ze zlotu miłej zabawy :good: pozdrawiam to wpadniemy na weselicho z delegacją A4 klubu jak rok temu w Pile
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nad Twoim postem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kraków Główny ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pany pytanko mam, ktora stacja pkp bedzie najblizej Coke live festival ?
-
Niezla dziupla pod piasecznem
dobry prawnik i nic sie wlascicielom takiej dziupli nie stanie.. ani wiezienia ani nic
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zaworek jeden dzisiaj wymienilem i wreszcie auto jezdzi normalnie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- [ALL B7] 2.0TFsi Ciśnienie doładowania dolna granica przekroczona p0299 N75
ponad pol roku jezdzilem padaka a teraz czuje jakbym nowe auto kupil dzisiaj wciaz mokro bylo, wiec nie moglem za dobrze potestowac, na 2 biegu Mi czesto zrywalo przyczepnosc, a dawno juz tego nie robilo jestem mega happy- [ALL B7] 2.0TFsi Ciśnienie doładowania dolna granica przekroczona p0299 N75
Po wymianie zaworu DV na nowy (Forge), moc wrocila, wszystko gra i śmiga :> :> :> :>- Ciekawe filmy warte obejrzenia
polecam "Incepcja"- Fotografia - jakim sprzętem osiągnąć taki efekt
malo jest forow fotograficznych ? a no tak, tam by napewno szydera poszla z 3 razy bardziej .. a chociaz- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
spokojnie Nikus :>- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Escalade moje jedno z marzen :)- VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje
a w profilu kolor sie nie zmienia..- VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje
kolorowac- Czym jezdziłeś, zanim kupiłeś Audi?
Audi A4 B5 1.8T -> Audi A4 B7 2.0TFSI- VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje
kto to jest spengej- [INNE] Q7 czaderskim kolorze
u Mnie w miescie jeden lepek ma SL 63 AMG w czarnym macie, tez znosny :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale kac potwor, jade niedlugo na ślesin, Wojtek wypatruj niestety nie bede swoja A4 tylko mondeo kobity :gwizdanie:- VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje
kuzwa czytam i czytam i myslalem ze na poznanskich jestem [br]Dopisany: 07 Lipiec 2010, 00:38_________________________________________________juz nie pije dzisiaj :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
kto spi, no kto - [ALL B7] 2.0TFsi Ciśnienie doładowania dolna granica przekroczona p0299 N75