Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adas

  1. spotowania Wojtku, spotowania
  2. w Poznaniu szaro buro... nie co kur** nie sam zrobie samemu spota
  3. a Ja dzisiaj wybieram sie do Pzn, nie ma przypadkiem jakiegos spota ?
  4. Adas odpowiedział(a) na Adas temat w Wielkopolskie
    pamietajmy ze wodki nigdy nie brakuje
  5. Adas odpowiedział(a) na Adas temat w Wielkopolskie
    pierwszy spot w Turku sie udal :kox: dzieki za przybycie Pany :gwizdanie:
  6. Adas odpowiedział(a) na Adas temat w Wielkopolskie
    tak z Lukaszem pojawimy sie
  7. a gdzie najtaniej kupic zarowki ze swiatel stopu ? w IC czy AP ?
  8. Ja biore tylko na fakturki :gwizdanie:
  9. fakture mozna bedzie brac ?
  10. co dzieki temu bedzie ? Zniżka na części, materiały eksploatacyjne i serwis w AutoPremium a jaka ta znizka
  11. co dzieki temu bedzie ?
  12. Adas odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    http://www.zwala.pl/lEgw-wybuch-bomby-na-morzu-co-ze-statkiem/
  13. a tak wogole to jak tam ? komu zalalo chalpe ?
  14. to z tego ze Ja tu nie widze prezesow
  15. czesc malenstwo co za ukłon...niżej sie nie da? "nizej" to co innego sie robi jeszcze sie dobrze nie obudził a już głupoty po głowie chodzą ...braki masz czy jak ??? :gwizdanie: z rana to jak znalazl juz po :gwizdanie: bo na prezesów to robole zapierdzielają przepraszam bardzo, Ja od 4:50 na nogach a Ty ?
  16. czesc malenstwo co za ukłon...niżej sie nie da? "nizej" to co innego sie robi jeszcze sie dobrze nie obudził a już głupoty po głowie chodzą ...braki masz czy jak ??? :gwizdanie: z rana to jak znalazl juz po :gwizdanie:
  17. czesc malenstwo co za ukłon...niżej sie nie da? "nizej" to co innego sie robi chyba ze to Ja taki malo kumaty jestem i nie zczailem ze o to chodzilo
  18. Adas odpowiedział(a) na Adas temat w Wielkopolskie
    i gdzie były? jakies 500 metrow od domu na parkingu przy hali widowiskowo sportowej [br]Dopisany: 19 Maj 2010, 18:34_________________________________________________ mozemy tak zrobic :gwizdanie:
  19. Adas odpowiedział(a) na Adas temat w Wielkopolskie
    Lukasz a jak Tobie pasuje ?[br]Dopisany: 19 Maj 2010, 09:46_________________________________________________psy znalazlem :>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.