Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adas

  1. wlasnie z Kalisza wrocilem :gwizdanie:
  2. :gwizdanie:
  3. a sami przyjedziemy tramwajami i autobusami a masz prawko na tramwaj ?? kupie za 2 zł w sklepie na osiedlu no co ? tyle kosztuje prawko na 10 minut ?
  4. zaraz ci podesle, nra dzisiaj ? co za roznica czy wczoraj czy dzisiaj i tak ani sobota ani niedziela nieczynne... ale dane bym mial, a tak to moze dzisiaj, jutro, pojutrze zapomnisz albo cus [br]Dopisany: 11 Kwiecień 2010, 17:38_________________________________________________tylko upicie sie jackiem w lokalu kosztuje 2x jak upicie sie piwem ale zawsze brzuch mniejszy
  5. nike tak patrze na avatara Twojego.. i przypomnial Mi sie wczorajszy wieczor i nawet glowa nie boli :gwizdanie: :gwizdanie:
  6. zaraz ci podesle, nra dzisiaj ?
  7. jak tam Marcinku czujniki ?
  8. :mysli: [br]Dopisany: 11 Kwiecień 2010, 09:57_________________________________________________narazie wazne ze mam taki zamiar
  9. Ja juz nie pije
  10. oczywiscie ze pracownice [br]Dopisany: 11 Kwiecień 2010, 09:44_________________________________________________Ja to tu malego kaca lecze w domu
  11. czesc Marcinie[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2010, 09:04_________________________________________________dzis w pl z tego co widze to nawet chleba nie kupicie [br]Dopisany: 11 Kwiecień 2010, 09:06_________________________________________________hmm , moze ktos sapnie w celu przerwania tej ciszy chleba moze nie, ale alkohol u Mnie tak
  12. to jednak jest jakas niegiejowska padaka ? :tongue4:
  13. nie mam czasu czytac wszystkiego :gwizdanie:
  14. Vario to przyznaj sie co za padaczke niegiejowska teraz kupiles
  15. zadne giejowskie.. raczej boskie kuzwa nie bede mogl spac chyba co Vario kupiles ?
  16. Bentley GT :slina:
  17. przed chwila kumpel Mi pokazl najpiekniejsze auto jakie widzialem :slina:
  18. zazdraszczam pakiet obejmuje prace od 5 zazdraszczaj dalej
  19. zaraz koncze prace
  20. Piechol [br]Dopisany: 06 Kwiecień 2010, 08:43_________________________________________________Mnie dzisiaj budzik budzil o 4:45, myslalem ze Mi sie to sni, a tu cholera do roboty trzeba bylo wstac :gwizdanie:
  21. symbolicznie to mozna wieczorem przed komputerem
  22. mecza jak mecza ale jak nasze kilogroamy rozkwitaja w czasie swiat Ja to za duzo z tych swiat nie pamietam
  23. no wtorek i pracka od rana :gwizdanie: ale dzisiaj pustki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.