Treść opublikowana przez Adas
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wlasnie z Kalisza wrocilem :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a sami przyjedziemy tramwajami i autobusami a masz prawko na tramwaj ?? kupie za 2 zł w sklepie na osiedlu no co ? tyle kosztuje prawko na 10 minut ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zaraz ci podesle, nra dzisiaj ? co za roznica czy wczoraj czy dzisiaj i tak ani sobota ani niedziela nieczynne... ale dane bym mial, a tak to moze dzisiaj, jutro, pojutrze zapomnisz albo cus [br]Dopisany: 11 Kwiecień 2010, 17:38_________________________________________________tylko upicie sie jackiem w lokalu kosztuje 2x jak upicie sie piwem ale zawsze brzuch mniejszy- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nike tak patrze na avatara Twojego.. i przypomnial Mi sie wczorajszy wieczor i nawet glowa nie boli :gwizdanie: :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zaraz ci podesle, nra dzisiaj ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jak tam Marcinku czujniki ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:mysli: [br]Dopisany: 11 Kwiecień 2010, 09:57_________________________________________________narazie wazne ze mam taki zamiar- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja juz nie pije- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
oczywiscie ze pracownice [br]Dopisany: 11 Kwiecień 2010, 09:44_________________________________________________Ja to tu malego kaca lecze w domu- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czesc Marcinie[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2010, 09:04_________________________________________________dzis w pl z tego co widze to nawet chleba nie kupicie [br]Dopisany: 11 Kwiecień 2010, 09:06_________________________________________________hmm , moze ktos sapnie w celu przerwania tej ciszy chleba moze nie, ale alkohol u Mnie tak- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to jednak jest jakas niegiejowska padaka ? :tongue4:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie mam czasu czytac wszystkiego :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Vario to przyznaj sie co za padaczke niegiejowska teraz kupiles- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zadne giejowskie.. raczej boskie kuzwa nie bede mogl spac chyba co Vario kupiles ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Bentley GT :slina:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
przed chwila kumpel Mi pokazl najpiekniejsze auto jakie widzialem :slina:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zazdraszczam pakiet obejmuje prace od 5 zazdraszczaj dalej- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zaraz koncze prace- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Piechol [br]Dopisany: 06 Kwiecień 2010, 08:43_________________________________________________Mnie dzisiaj budzik budzil o 4:45, myslalem ze Mi sie to sni, a tu cholera do roboty trzeba bylo wstac :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
symbolicznie to mozna wieczorem przed komputerem- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
mecza jak mecza ale jak nasze kilogroamy rozkwitaja w czasie swiat Ja to za duzo z tych swiat nie pamietam- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no wtorek i pracka od rana :gwizdanie: ale dzisiaj pustki- Nowicjusz - wątek powitalny
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00