Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adas

  1. znow musisz sam zaapidalac ? co wtorek tak :gwizdanie:
  2. :gwizdanie: [br]Dopisany: 23 Marzec 2010, 05:24_________________________________________________ o Ty kurde Ja se czytam a ten Mnie wyprzedzil od razu z kapeluszem
  3. do mojego a4 wchodzi 6 skrzyneczek
  4. bo slk jest male :gwizdanie:
  5. CL-a ostatnio prowadzilem, kurde autko marzenie
  6. po jakiej przerwie :gwizdanie:
  7. lo jeju ale kac
  8. koles w moim miescie sobie kupil czarna R8
  9. i masz dywaniki z naturalnego włosia które trzeba czesać raz dziennie? niektore Twoje zarty wcale nie sa smieszne przecież nikt Ci się nie każe śmiać ale tekst że masz exclusive i musisz mieć specjalne dywaniki troszkę mnie rozbawił BTW ja tez muszę kupić dywaniki, Musa kiedyś gadał że w ASO można kupić albo 4szt albo 2 na przód w cenie ok 50zł może do B7 będzie inna cena... nie wiem exclusive sa ze srebrnymi ramkami, wiec zaznaczylem ze inne niz zwykle i tyle
  10. i masz dywaniki z naturalnego włosia które trzeba czesać raz dziennie? niektore Twoje zarty wcale nie sa smieszne
  11. mam gdzieś kontakta do konia z allegro co ma ori pierdoły do audi. zara ci lookne [br]Dopisany: 17 Marzec 2010, 23:26_________________________________________________tylko ta pier**la troche nietypowa bo audi exclusive
  12. ciekawe ile beda kosztowaly Mnie te wycieraczki takie jak mam
  13. u Mnie juz sie robi dziura w tej wykladzinie pod wycieraczka, dlatego musze wymienic
  14. a co jest z nimi?? wytarły się?? tylko ta od kierowcy, dziura ze uj :gwizdanie:
  15. trzeba komplet czterech kupic ?
  16. wątpie... ja kupowałem na allegro, ale różnicy w cenie nie było dużej... a co Ci się z nimi stało po 70 tys przebiegu? co sciemniasz, widziales co sie z stalo
  17. potrzebuje kupic ori dywaniki przod, kupie gdzies poza salonem ?
  18. Adamus tak sie moja firma nazywa
  19. piachu z sola jeszcze troche lezy na ulicach
  20. chyba nie wytrzymam i w tym tygodniu letnie zaloze :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.