Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adas

  1. taaaaa....tam bys sie porobilo....I jeszcze tak przelewik na miejscu, wrota sie otwieraja.....świeżość w środku bajka [br]Dopisany: 04 Marzec 2010, 08:12_________________________________________________ pogrywalem tez....ale teraz konsole męcze sesesese ps3 ?
  2. z okiem ok, lekkie zapalenie, lekarz przepisal Mi krople, ale chodzilo Mi o gardlo i katar :gwizdanie:[br]Dopisany: 04 Marzec 2010, 08:13_________________________________________________ostatnio jak szlem z imprezy to loda se kupilem na stacji i tak to pozniej jest
  3. Adas czy ty na baterie jestes? [br]Dopisany: 04 Marzec 2010, 07:52_________________________________________________przepraszam nie przywitalem sie nie, bo baterie sie rozladowuja [br]Dopisany: 04 Marzec 2010, 07:53_________________________________________________tylko kurde chory jestem a i tak trzeba pracowac
  4. dawno juz tak wczesnie nie wstawalem, dzisiaj o 3:50 do pracy [br]Dopisany: 04 Marzec 2010, 05:40_________________________________________________chwila przerwy i zaraz dalej sune
  5. kurde cos Mi co oka wpadlo wczoraj i wciaz sie mecze przemywalem i nic, nie moge nic znalezc a wciaz i sie mruga bo czuje ze cos tam mam :wallbash:
  6. witka widzę, że tu pusto ja zrywam się do Pozka więc.. bajo uważaj na koty i dziury :gwizdanie:[br]Dopisany: 28 Luty 2010, 15:22_________________________________________________Adas wyciekły zdjęcia z Twojej wczorajszej domówki ładne te no... kafelki... Twoja wodka takie rzeczy robi
  7. ja nie mam kierowcy... :gwizdanie: ale po spocie u Ciebie to raczej nikt nie dojedzie do KC w niedziele nie chodzilo Mi ze po spocie, tylko od poczatku spot u Mnie ale uj, nie to nie
  8. nie chcecie spota to nie
  9. nie ma to jak wolna chata i domowa :kox: :kox:[br]Dopisany: 27 Luty 2010, 22:44_________________________________________________moze zrobimy spot u Mnie w domu za tydzien w sobote ? :decayed: :decayed: :kox: :kox: [br]Dopisany: 27 Luty 2010, 22:45_________________________________________________oczywiscie tylko z kierowcami
  10. Ja mam tylko 250 niecale zaden tam prosiak, moze jakis merc, ale narazie nic konkretnego, tak tylko pytam teoretycznie czy byla by mozliwa ustawka
  11. O sobie mówisz czy o czymś takim live, jak to powyżej? moje 2.0 nie da rady raczej chodzilo Mi o ustawke jakbym np z kumplem przyjechal "jakims" tam i sprobowal
  12. ale jak ktos Cie objedzie to zrobisz program?
  13. zapilem wczoraj, sory blind
  14. to tylko glupie wytlumaczenie zeby moc "legalnie" blokowac ruch, idiotyzm

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.