Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adas

  1. ale Mnie piwo bierze trzecie i juz spac sie chce o 22 ze zmeczenia
  2. i co tam robisz ?
  3. tzn [br]Dopisany: 16 Luty 2010, 21:47_________________________________________________do niemiec ?
  4. ale gdzie po urlopie :gwizdanie:
  5. powiedz lepiej, ze tak dobrze smakuje a nie ze sie o Mnie martwisz [br]Dopisany: 16 Luty 2010, 21:35_________________________________________________Piotr a gdzie Ty pracujesz ?
  6. Wojtek sie juz zegnal 20 minut temu, ale to forum tak szybko nie puszcza [br]Dopisany: 16 Luty 2010, 21:28_________________________________________________i poszedl ?
  7. uwazaj z przezwiskami mlokosie :polew: o 4400 i Weeds nie slyszalem, musze zobaczyc co to
  8. no hereosów, 3 sezon zaczynam, ale coraz mniej mi się podoba... chyba się przerzucę na starego strucla: 24 godziny, podobno dobry pisalem, ze heroesi sie robia coraz gorsi :gwizdanie: flashforward jest nawet nawet, ale narazie tylko 10 odcinkow wyszlo dobry jest serial "lie to me"
  9. lepiej tobie bo juz siorbie uja lepiej, pij wiecej [br]Dopisany: 16 Luty 2010, 21:14_________________________________________________ jaki kurde Mi sie wszystkie pokonczyly i nie mam co ogladac
  10. to kiedy termin? na szczescie nic z tych rzeczy takie male inwestycje a tyle kasy potrzeba
  11. to tak jak u mnie z dnia na dzien Mi sie plany zmienily, zrezygnowalem z wszystkich zbednych wydatkow typu quattro, bukowiny itp itp
  12. wszędzie interes węszysz nie chce [br]Dopisany: 16 Luty 2010, 20:58_________________________________________________ kasa potrzebna jak nigdy :slina: :polew:
  13. a chcesz wiecej po lepszej cenie ?
  14. Ty sie ino opanuj
  15. tak, wolne miala, a pozniej jeszcze masa swoich obowiazkow i tak wychodzi tyle czasu roboty Ja tez pije browarka ale dziekuje obym jutro tez dal rade, moze nie od 5 ale od 7 i tez do wieczora [br]Dopisany: 16 Luty 2010, 20:49_________________________________________________Witaj Piechol
  16. ale kurde zmeczony jestem, od 5 do 20 robota :gwizdanie: wreszcie troche odpoczynku..
  17. gdzies wyczytalem ze lecisz w uja Madas i nie bedzie Cie na spocie a akurat mam zamiar przyjechac :gwizdanie:
  18. co tak pozno

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.