Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adas

  1. tez lece spac, bo wstaje o 4:50 [br]Dopisany: 04 Luty 2010, 23:24_________________________________________________do jutra
  2. mozliwe.. od dawna marzy Mi sie salon Audi Garcarka
  3. Autko kupowalem w salonie, od nowosci serwisowalem w Kaliszu, pozniej Mi podpadli, chcialem wyprobowac w Poznaniu, tez nie podpasowalo.. Podsumowujac, serwisy Audi w naszym rejonie, wedlug Mnie, sa do d*py. Wciaz mam na wzor Garcarka..
  4. korzystalem z ich uslug 2 razy, raz tylko na przegladzie bylo ok, drugim razem zostawilem autko na troche dluzsza naprawe, autko stalo u nich kolo miesiaca (naprawa blacharska, delikatna), po odebraniu autka mialem dodatkowa zj***na turbine i nawigacje.. i oni oczywiscie umywali rece, ze nie dotylaki sie nawet do tego..[br]Dopisany: 04 Luty 2010, 23:09_________________________________________________i jeszcze kilka niedociagniec tamtej naprawy, ktorych juz nie chce Mi sie ciagnac miesiacami i przeciaganiem z ich strony
  5. u Mnie podnioslo prawie 50 KM i pali tyle co palilo u Bartka chyba tez nie ma za bardzo roznicy, tak mysle
  6. teoretycznie nie podnosi
  7. i przy okazji odradzam Auto Premium bo to oszusci i zlodzieje
  8. Kuredu do B8 płacił w Auto Premium chyba 6000zl brutto i ma gwarancje ta.. ? 6 k zaplacil ? w normalnym zkaladzie by wzieli maks 2 k
  9. skrzynia, tylne zawieszenie, linki od recznego, bak paliwa, komplet oslon termicznych - wszystko od 2.0TFSI Quattro
  10. a znasz moze kogos kto czesto tam bywa ?
  11. macia jakas gielde czesci samochodowych w Krakowie ?
  12. jezdzi ktos na gielde czesci samochodowych dosc czesto ?
  13. plakalem ze smiechu wtedy :polew: ale z banią przyleciałeś do Cubera a wszyscy na stojąco : Sto lat , Sto lat :polew: :polew: ahaha nie polecialem widzialem wszystko z boku
  14. plakalem ze smiechu wtedy :polew:
  15. moja tez
  16. nastepny spocik 21 luty :gwizdanie:
  17. no to Adamie jakies koksy musisz zapodac co by sie nie przerodzilo w cos gorszego no pojde do lekarza po zwolnienie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.